Naar de markt 🚌

Spanje, Benidorm

Vandaag is het woensdag, dus gaan we naar de markt bij het station. We staan op tijd op en genieten van een heerlijk Engels ontbijt met alles erop en eraan. Niet bij zo’n Engelse pub met van die melige worstjes, maar lekker thuis.
We gaan met bus 01 heen, die komt om heel en om half. Wanneer we bij de bushalte komen is het één minuut voor heel en op de lichtkrant staat dat het nog 18 minuten duurt voordat de bus komt. Ik snap er niks van, want over 18 minuten is het 17 minuten over heel. We speculeren nog wat over de bus, hebben we hem net gemist, is het busschema gewijzigd? Gelukkig heeft Jan een appje op zijn telefoon en hij blijkt precies te kunnen zien waar de bus op dat moment is. Hij blijkt onderweg, dus het zal niet lang meer duren. Volgens de lichtkrant duurt het nog steeds 18 minuten, dus daar kun je niets van op aan. Nadat we bus 02, 10 en 11 aan ons voorbij hebben laten gaan, komt inderdaad bus 01. An checkt ons allemaal in met haar buskaart en vlakbij de markt worden we uitgezet.
Op de markt kopen we eerst een overhemd voor Wim, want anders vergeten we dat misschien. Daarna laten we ons nog verleiden tot wat rauwe ham bij een heel aardige marktkoopman met lange wimpers. Na de koffie lopen we terug om olijven te kopen. Jan Boele heeft een kraam gezien waar ze heel goedkoop zijn, het was ook heel druk dus vast heel goed. Jan en ik lopen een beetje rond te kijken en wachten ergens uit de loop. Dan zien we een kastje dat aangeeft welk nummer er op dit moment geholpen wordt: nummer 30. Jan grapt dan An en Boele waarschijnlijk nummer 60 hebben, maar hij zat er niet zo ver naast. Na ruim een half uur zijn ze aan de beurt. Vanavond zullen we eens proeven hoe lekker ze precies zijn.
We lopen nu terug richting de zee en Jan Boele en An gaan naar het appartement om de olijven weg te brengen. Jan en ik lopen nog een rondje door het centrum en keren dan terug naar het appartement. Ik ben helemaal gesloopt als ik daar aankom. Dat was een flinke tippel!
Na het avondeten, als Jan en An gaan klaverjassen, ga ik met Jan nog een ijsje eten bij het restaurant hier beneden en we sluiten af met een kopje koffie.



Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.