Het was afgelopen nacht maar zes graden en het opwarmen gaat pas wanneer je in de zon staat en dan is het heerlijk! De dagen vliegen hier voorbij doordat we laat wakker worden, bakker pas om tien uur komt dus laat ontbijt, eerst alle Fransen handwas en afwas laten doen voordat je gaat douchen met lekker warm water en dan pas de korte broek aan!
Jan heeft vandaag wat foto’s gemaakt van de camping, onze mooie grote plek aan de zijkant met de dromedarissen achter de muur en het redelijk uitziende sanitair dat de hele dag spic en span wordt gehouden.
Het strand en de zee ligt 50 meter van onze camping en de campers bij het Sidi Kaouki gebouw staan op een parking bij zee voor 20 dirham (2 euro). Op het schone strand kun je met een quad of paard of dromedaris een ritje maken of op het harde deel lekker wandelen.
Bij de camper komt elke dag een prachtig gekleurde Diadeem roodstaart kruimeltjes van ons nieuwe kleed pikken.
Vandaag werden door verkopers mooie zon-screens op maat gemaakt die in de luifel geschoven worden of zonnepanelen op campers gemonteerd of nieuwe ritsen ergens ingezet en ook buitenkleden geleverd. Handwerk is hier tegen redelijke prijzen overal mogelijk!
In de loop van de dag bleven er maar campers binnenkomen terwijl alle plekken bezet waren, maar doordat Ali op stap was, bleef het hek met 'Complet' openstaan. Ook veel Fransen met grote camper plus grote aanhanger die na een poosje wachten maar omdraaiden of campers die in het middenstuk een nieuwe rij maakten. Toen Ali eindelijk terug was, mochten campers op een terrein van z’n vader tussen in aanbouw zijnde appartementen staan. Maar rondom stonden er ook buiten de camping!
Vlakbij staat een watertoren en de bak was zo vol dat deze overliep via een pijpje!
Vandaag aten we overgebleven spaghetti met saus en toen er nog meer over was, hoefde Ruud niet voor Annemarie te koken en aten zij de rest weer op!
Vriendin Marjan was uit eten met Engelsen, die geprobeerd hadden haar camperverlichting in orde te krijgen. Marjan maakt heel gemakkelijk met iedereen contact!
Geschreven door LaikaRiaJan