Zondag bleek al meteen een echte ZON-dag en het is elke keer verleidelijk om een foto te willen maken van die stralend rode bol die uit de zee omhoog rijst.
Ook de buiten temperatuur steeg al lekker en voor tienen gaf de display 19 graden aan wat naast de camper hoger uitvalt. We konden koffie en thee drinken in badpak en zwembroek en ook de buren trokken we over de streep, want we zagen hen voor het eerst in een shirtje en korte broek. Heerlijk genieten op zomaar een dag in januari! Na het middaguur kwam er weer wat wind opzetten die naar de zijkant van de camper draaide.
De kite surfer kon aan het Zuid Afrikaanse vlaggetje zien hoe de wind waaide en begon op het strand met het sturen van z’n vlieger om later in zee op z’n plankje over het water te 'vliegen'
Ria ging op pad met de camera om niet alleen het mooie in de natuur, maar ook de achtergelaten vuilnis of rotzooi vast te leggen, waarover ze al eerder in de verslagen schreef. Ze hoefde er niet heel ver voor te lopen want al vlakbij de camperplek lag genoeg vuilnis tussen het prachtige groen.
Deze dag dus tussen onze heerlijke ochtend en de opkomst van volle maan heel veel foto’s die genoeg vertellen.
Geschreven door LaikaRiaJan