Ook vandaag nog een dagje rust op de camping! De post met de milieu sticker was keurig aangekomen en deze prijkt 'op de juiste manier' op de voorruit van de camper.
Toch gaan we nog niet verder, want Ria heeft vanmorgen contact opgenomen met de Politie van Borchem / Mariekerke over haar iPad.
Het fijne was dat ze gewoon in het Nederlands haar verhaal kon doen. Echter, zij kunnen pas iets ondernemen na een aangifte ter plekke en dus maakte Ria een afspraak voor morgenmiddag. Dat betekent dat we morgen i.p.v. verder gaan, nu twee honderd kilometer terugrijden met de hoop dat er misschien toch nog iets goeds uit voortkomt! Niet geschoten is altijd mis!
Verder relaxed de warme dag doorgebracht!
In de loop van de middag kwamen de vaste gasten van de seizoenplekken binnen druppelen, want het was weekend.
We aten bijtijds warm eten en ruimden alvast de spullen op om morgen op tijd te kunnen vertrekken!
Geschreven door LaikaRiaJan