Van mist naar zon

Frankrijk, Chambry

Er zat aan beide kanten ijs op de ramen vanmorgen. Boven de Aisne hing een mist, waar de zon mooi doorheen kwam.
Buiten Soissons weer mist in het dal. Eenmaal daaruit bleef de zon schijnen.
Nog net voor de grens de dieseltank nog een keer volgooien. Dan via Brussel, Antwerpen (file), Rotterdam (tweede file) naar huis, waar we tegen vieren aankomen.
De belangrijkste spullen uit de camper gehaald en gedoucht. Koken hoeven we niet. Als we terugkomen van een reis, mogen we altijd aanschuiven bij een paar vrienden.
Het in Taroudant gekochte kleed mag uitgepakt en op de vloer.
De rest van het uitpakken komt morgen en daarna zijn we nog wel even bezig om het Marokkaanse stof uit en van de camper te verwijderen.


Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Welkom thuis!

Maaike 2025-03-04 16:39:58

Home sweet homešŸ˜‰

Ria Van den wijngaert 2025-03-04 16:43:26

Toch ook weer fijn om veilig thuis te komen.

Ineke 2025-03-04 17:23:49

Welkom thuis!

Mante 2025-03-04 18:18:35

Welkm thuis en bedankt voor je verslagen.

Marthy 2025-03-04 19:46:04

Weer heelhuids thuis mooi bedankt voor jullie verslagen hebben ze allemaal gelezen mooien foto's van de natuur en objecten groet en knuffel 's van ons

Maarten van den Heuvel 2025-03-05 14:24:04

Vanwege een probleem bij Ziggo (een week geen mail) heb ik mij nu bijgelezen. Fijn dat jullie weer veilig en gezond thuis zijn gekomen. Het was beslist weer de moeite waard. Ik lees altijd met veel plezier jullie verhalen. Dank dat jullie het met mij hebben willen delen.

Magda 2025-03-07 11:23:28
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.