Weer een marktdag

Marokko, Tafraoute

Eerst werd vanmorgen de nieuwe mat voor de camper gelegd. Paul is er blij mee.
Daarna wachtten we op de mevrouw die onze was terug moest brengen. Toen ze om kwart over elf nog niet was gesignaleerd, zijn we toch maar naar de markt gelopen. We slaan weer een voorraadje fruit en groente in.
Op woensdag staat er ook een kraam waar dierenvoeding te koop is.
Bij een klein winkeltje kopen we een potje amlou. De amandelen worden ter plekke gemalen.
Vanmiddag lezen we weer bij de camper. Daarna nog een paar boodschappen: Paul gasfles en zijn gerepareerde schoenen bij de schoenmaker. Ik haal nog wat dingen bij de supermarkt.
Tijdens het koken, brengt de wasmevrouw de was terug. Later komt zelfs de mevrouw die vorige week een pizza bezorgde haar pizzavorm terughalen.


Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Mooie mat! Kleurt goed bij de grond daar.

maaike 2025-02-12 21:46:26

Mag ik vragen wat amlou is.

Marthy 2025-02-13 15:39:46

amlou is gemalen amandelen met honing en arganolie

Arendien-en-Paul 2025-02-13 21:07:25
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.