Vanmorgen om half 6 eruit , is altijd stressen in de morgen. Gelukkig zorgt Theresa voor zichzelf.
Ik maak haar ontbijt en wat ze moet meenemen. Dan om kwart voor 7 gaat ze naar de bus. Ik was ondertussen met Sabrina bezig. Die kwekt en kwekt en ik moet 100x zeggen kom Sabrina eerst eten. Kono eten gegeven. Dan Sabrina aankleden en haar haren doen. Jan ondertussen Kono vluchtig uitgelaten. Om kwart over 7 op weg naar school en ik naar de huisarts. Omdat er een misverstand was over wat er geprikt moest worden en ik geen zin had om nog een keer te komen zat ik daar van half 8 tot ik om kwart over 9 aan de beurt was. Dan snel naar huis met Jan. Die zou eigenlijk in de auto wachten maar hij was toch naar de praktijk gekomen . Te koud om te wachten in de auto. We moesten vanmorgen de autoruiten krabben.
Nu echt even zitten. Ik heb gelijk een afspraak voor dinsdag bij de huisarts. Hopelijk gaat het dan sneller.
Gisteren had Kono bij het uitlaten lekker in de stront gerold. Dus Jannick moest haar douchen. Dat is wel lachen. Had hij haar afgedroogd en dan schudt ze zich uit alsnog alles nat. Maar ze is nu weer fris en fruitig. Gelukkig hoeft Sabrina niet vroeg opgehaald te worden dus we hebben even tijd.
Ik denk dat ik maar pannenkoeken bak vandaag.
Diane belde mij wat ik helemaal fijn vond een poosje gekletst. Ze komt naar Oostenrijk met het trouwen van Jannick samen met Jordy dus we zien elkaar in ieder geval dit jaar.
Niets is veranderlijker dan een mens. Ik heb frietjes gebakken voor de kinderen met een hamburger , Jan wilde ook hamburgers en Voor Jannick en mij sate met pindasaus.
Ik heb met Jan en Sabrina gegeten en Jannick met Theresa.
Jannick is met Theresa en Kono naar beneden gegaan. Sabrina wilde graag bij mij ij de slaapkamer tv kijken. Maar ze moet zo naar beneden want Jannick gaat haar douchen. Ik kon pas eind van de middag de praktijk van de internist bereiken en dat deed ik dan ook. Ik wilde een afspraak maken en ze zegt kan je morgen om 13 uur er belde net voor jou iemand af. Dus sneller gaat niet anders toch wel enige weken wachttijd.
Ondertussen een berichtje gekregen dat Jan zijn brillen klaar zijn. Daar moeten we dus ook tijd voor vinden.
Zaterdag moeten we nog naar Donnersbachwald dus de tijd wordt knap.
Geschreven door Molenaar.ruesink