Wij hebben een nieuw adres Reth 24 app4 8961 Stein ad Enns Österreich. Dit is ons postadres want we wonen in Reth viel onder Kleinsölk en nu Stein ad Enns. Jannick het gelijke alleen app.5
We zitten nu in een stressige periode maar het eind is in zicht. We genieten nu al van onze woning.
Het weer is wisselend, sinds gisteren regent het weer flink maar voor het weekend geven ze toch weer mooi op met 30 graden.
Jannick heeft het voor elkaar hij mag RK dienst doen in Bad Aussee bij het Openair concert van de Seer.
Vorig jaar waren we er samen want ook ik mag graag naar hun luisteren. Maar om daar alleen te gaan zitten. Dat vind ik niks.
De fam. de Wit weer terug naar huis, vakantie is toch altijd snel om. Het is voor ons altijd gezellig om mensen uit Nederland in de buurt te hebben. Lekker echt Hollands op de koffie.
Vanmiddag gaan we op de borrel bij Hedi en Dieter die ook weer op de camping zijn aangekomen.
Jannick komt vanmiddag uit zijn werk, dan snel douchen en omkleden want hij heeft een etentje en de decreet overgave van zijn 2 reddingszwemmer diploma´s. Hij is al gevraagd om bij de waterredding toe te treden . Dan moet hij nog meer dingen leren want ze springen uit helicopters en redden mensen uit woest water. Ook is hij gevraagd om bij de bergrettung in de Kleinsölk te komen. Daar zou hij ook weer voor moeten leren . Wel lekker sportief bezig. veel zwemmen , klimmen duiken en wat al niet meer. Het is gezelliger dan altijd alleen trainen.
Geschreven door Molenaar.ruesink