Toch nog echt herfstweer

Oostenrijk, Gröbming

Werd wakker en het was al half 9 dus opgestaan want Dominik zou om half 10 komen. We waren klaar toen hij kwam en hij ging knutselen. Ik heb de lijm gemaakt voor hem . Langzaam aan wordt het toch weer knutselweer. De sneeuw was tot vrij laag gekomen en het was donker somber en koud. Middageten gemaakt en gegeten. Beneden was visite van Edith met de kinderen, Jannick was naar de brandweer want het was vanmorgen sirene alarmen testen dan moeten ze schijnbaar ook opkomen. We zouden met zijn allen naar de tentoonstelling met liveshow gaan van oa spinnen in het Pfarrhaus. Maar Jannick kwam maar niet thuis dus Ingrid bellen was hij ingesprongen bij het RK later bleek een reanimatie in Keinsölk. Wij zijn dan maar gaan lopen naar het Pfarrhaus maar daar hing een papier dat het niet daar was maar in de evangelische. Dus nog verder gaan lopen het was ondertussen heel mooi weer geworden met zon. Was even zoeken waar dat was maar we kwamen iemand tegen en die was er geweest en die spaar je geld en moeite 7,50 pp en het is niets. We waren met 4 volwassenen en 5 kinderen en besloten dan maar omhoog te lopen vandaar naar de Kulmweg. Dominik zei ik langeweile me dus ik buiten kan je niet langeweilen en gewezen op wat ik zag. We kwamen bij een huis een hele vlakte vol met dezelfde paddestoel tegen maar echt super veel.Bijna boven was er een prachtige regenboog over Gröbming. Dan langs de koeien en de ezels die we gingen voeren, dan een poes om te aaien dus de kinderen vermaakten zich. Ongeveer bij Landhaus Georg stond een eikenboom en daar lag het bezaaid met eikeltjes. Dus ik een tasje uit mijn rugtas en zij rapen. Goede oogst dan doorgelopen en op de Stoderstrasse bij een huis achter Lettmaier (ik denk ook een Lettmaier) was de dame in die tuin kastanjes aan het rapen en het lag daar zo vol. Dus gaf ze de kinderen eerst over het hek kastanjes en zei toen loop maar naar het huis daar kan je het hek open maken en dan door de tuin hierheen lopen. Dus bedankt en een flinke tas vol geraapt en dat was maar een beetje van wat daar lag. En het waren ook nog mooie grote kastanjes.
Ingrid en Edith waren al doorgelopen met Leonie en Sabrina. Dus Jan en ik met de rest later er achter aan naar huis. Dan een drama want ik had de kinderen thuis een ijsje beloofd maar dat mochten ze niet van Ingrid en Edith omdat ze ´s nachts zo hoesten en verkouden zijn. Dan kan je het drama wel voorzien alleen Dominik had geluk want die mocht boven gewoon een ijsje van me. Soms begrijp ik het hier niet ze leven met regeltjes uit de middeleeuwen. Theresa loopt met een afzakkende broek waardoor haar rug steeds bloot is, kind is zo mager. Dan zou ik eerder een riem erin doen dan een ijsje ontzeggen.
Jannick bleek per ongeluk zich ipv 1 dienstnacht 2 achter elkaar ingedragen te hebben dus die is weer op nachtdienst. Dominik werd om half 6 gehaald dus onze avond begon ook lekker vroeg.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Fijn weekend!!!

Annemarieke 2017-10-08 15:53:52
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.