winterwandeling

Oostenrijk, Gröbming

Winterwandeling


Sonntag 15.Februar
Weer een warme en zonnige dag hoewel het wel iets frisser was omdat er een ijl windje was.
Maar zo lekker de deur open en in de zon zitten. Na het middageten kwam Theresa dag zeggen want ze ging met Mama mee naar Oberwölz naar Oma Kathi. Ze komen woensdag weer terug.
Jannick moet morgen weer werken dus die is niet mee en die vertrekt dan toch ook dinsdag weer.
Jan en ik gingen wandelen we zijn richting Hoheweg /Panoramaweg gegaan maar besloten toch langs de loipe te gaan want het zag er niet zo begaanbaar uit. Maar je zakt toch behoorlijk weg in de sneeuw en ik kreeg er kramp van in de benen zijn we waar het ging over een stuk weiland naar boven gelopen en onder een draad door gekropen. Fijn als je een skibroek aan hebt dan wordt je tenminste niet nat. Een stuk Hoheweg gelopen maar we kwamen toch weer op een punt waar het een spiegel was en zijn we terug gaan lopen over de Hoheweg tot we op een punt kwamen waar we een oude dame tegen kwamen en die zei ga hier maar naar beneden want het is geen lopen verder.
Na een praatje met haar dus maar over een wei naar de loipe en dan naar een Wohnsiedlung vlak bij ons . We wisten niet dat dat wijkje nog zo groot was , we kunnen het van ons huis af net niet zien. Door het wijkje naar de weg langs het sportveld waar wij wel op kijken.
Heerlijk gewandeld , moe en voldaan.


Vanavond willen we naar de bios.
Höhere Gewalt
Eine junge schwedische Familie macht Skiurlaub in den französischen Alpen. Die Sonne scheint, die Pisten sind herrlich, das Berg-Idyll perfekt. Doch plötzlich geschieht beim Mittagessen auf der Terrasse des Restaurants die Katastrophe: Eine Lawine rast mit voller Wucht auf sie zu. Währden die Mutter Ebba panisch die beiden Kinder ergreift, ergreift Vater Tomas panisch die Flucht. Als sich der Nebel legt, sind alle unversehrt. Das große Unglück ist zwar ausgeblieben, doch zurück bleibt der Schock über Tomas‘ Handeln. Die Kinder streiken, die Ehe kriselt und Tomas muss schwer mit seiner mangelnden Courage und seiner angeschlagenen Männlichkeit kämpfen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.