Het werd een bijzondere dag

Oostenrijk, Gröbming

Vanmorgen wakker van de wekker om 7 , nog een half uurtje dommelen en dan eruit. Ik had gisteravond al gedekt dus de laatste dingen klaar zetten. Dan hoorde ik de meute al aankomen met voorop Kono. Gezellig ontbijten en dan gingen ze weer. Theresa mocht kiezen naar Hallein de zoutmijn of naar de Messe Graz met kermis. Nou daar hoefde ze niet over na te denken. Het werd Graz. Wij waren ook van plan naar Graz te gaan maar naar Seiersberg. Voor Jan wat kleding kopen. Hij heeft geen klagen . Het werden 3 lange broeken met bij elk een T shirt , een hoody erbij en klaar was Jan. Ik heb een paar zomer sneakers gekocht om mee op vakantie te nemen.
Dan naar de Hema en zie ze hadden al chocoladeletters en pepernoten en gevulde speculaas. Dus Sinterklaas kan komen.
Het was al lang tijd om wat te gaan eten. Jan nam tacos met kip en ik ging voor de falafelburger met frietjes. Het was erg lekker. We hadden waar we voor gingen dus we konden terug naar huis.
We zaten net in de auto toen Jannick belde en hij zei mij kijk even mee want het was een videocall. Staat daar Meli in een trouwjurk, zo mooi zo echt wat ik mij ook in gedachten voor haar had. Was boven ergens bij de Messe van een gerenommerd bruidshuis een uitstelling en ze wilde zelf eigenlijk iets heel anders en ik had al tegen Jannick gezegd dat ze goed moest nadenken want je hoopt maar 1x te trouwen en het is haar eerste keer. De tranen liepen over mijn gezicht . Ze hadden ook al met Heinz video gebeld en die zei gelijk inpakken. Het was eigenlijk de bedoeling dat we met elkaar met Meli zouden gaan kijken . Maar ik denk als dit zo op je pad komt dan is het zo bestemd. Deze jurk is voor Meli karma. Het is een droomjurk. Het gaat echt volgend jaar gebeuren . Dus Theresa en Sabrina waren er ook bij . Die mogen weer bruidsmeisjes zijn.
Ik ben bang dat Ingrid uit haar dak gaat want Sabrina houdt echt haar mond niet.
Thuisgekomen eerst een ronde met Kono gegaan. Precies op tijd terug om met Jan even naar de Spar te gaan om mijn broodpakket op te halen.
Dan hebben we een broodje gegeten en heb ik ook kono eten gegeven. Ik ben een beetje kapot nu.
Om 7 kwam de familie thuis. Ze hadden een fijne dag gehad. Ze hebben ook nog een nieuwe stofzuiger gekocht en die kan wel dierharen opzuigen. Jannick heeft al 15 jaar een dyson en die doet het niet. Ik had hem ooit geleend om te kijken of de kattenharen opgezogen werden nou nee dus. Hoefde ik ook niet zo´n duur ding te kopen. Ja ze hebben een hele dure gekocht een Vorwerk. Maar als die wel haren zuigt is het wel zijn geld waard.



Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.