Opgestaan en alle ochtend dingen gedaan. Dan ben ik oliebollen gaan bakken. Ze zijn zeer goed geworden en we hebben het ons door de dag heen laten smaken. Alle kerstspullen zijn weg inclusief kerstboom. Het nieuwe jaar kan komen. We hebben geen klagen over het jaar 2024. Het was beter dan vele jaren ervoor.
We hebben veel gereisd, eerst naar Hongarije voor het huwelijk van Bas en Agi. In augustus naar Nederland omdat Diane 70 jaar werd en dan als klap op de vuurpijl onze reis door Turkije en Rhodos omdat we 25 jaar getrouwd waren.
Dan het feit dat Meli en Jannick hun huwelijk voorgenomen hebben en dat op 16 augustus volgend jaar zal plaats vinden. Dus ook het jaar 2025 brengt ons vreugde. De hoop dat Theresa bij Jannick mag komen wonen hopen we in 2025 te kunnen bekronen. We kunnen niet in de toekomst kijken maar kijken wel vol verwachting.
We zijn tegen 19 uur aan de wandel gegaan naar het kindervuurwerk. Dat is al enige jaren een groot en mooi vuurwerk en dit jaar hebben ze zich overtroffen zo mooi. Ze hadden nu voor het eerst een soort festivalterrein waar je bij de verschillende tenten drank kon kopen. Jannick en Meli deden de Glühwein en Glühmost stand bemannen. Er werd weer gecollecteerd voor het doel. Dit jaar voor een 2 jarig jongetje in Ramsau om zijn therapie te kunnen betalen.
Dit jaar ook nieuw dat ze om 12 uur nogmaals vuurwerk gingen afsteken.
Wij hebben ons samen vermaakt met hapjes en een drankje en zijn om half 1 naar bed gegaan. Kono was erg geladen door de knallen. Om 1 sloeg Kono aan en mocht ze naar beneden want dat waren Meli en Jannick.
WIJ WENSEN IEDEREEN EEN GOED 2025 , gezondheid, geluk en voorspoed.
Geschreven door Molenaar.ruesink