Huldiging

Nederland, Arnhem

Zaterdag 4 april
Samen met Diane naar de huldiging van de Nieuwe Nederlandse recordhouders van de KNSA op Papendal. Het was een erg leuke bijeenkomst en het mannen gehalte was erg hoog.
Ik heb de medaille en een prachtige bos bloemen in ontvangst genomen. Er werden foto’s gemaakt en er was een heerlijke lunch van erg lekkere hapjes.
Ik heb ook met de juiste mensen in gesprek kunnen komen omdat ik een team van zomerbiatleten wil laten uitkomen voor Nederland op de 4 grote IBU Cups en de Wereld Kampioenschappen die in Oberhof in september zijn.
Ik heb volgende week een onderhoud hierover met de directeur van de KNSA.
Het was dus een geslaagde missie.
Daarna met Diane naar haar moeder waar we thee hebben gedronken en we hebben in Zelhem koffie gedronken en nog wat winkeltjes gekeken.
De dag was dus weer geheel gevuld.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.