Woensdag
Vroeg naar het stadion, Jannick en ik hebben een gesprek met Wolfgang Waldhuber en Erik.
Jannick besluit al tijdens het gesprek zijn leven hier om te gooien. Hij vraagt aan Wolfgang hem in te schrijven voor de biathlonwedstrijden a.s. weekend in Rosenau.Hij stopt met langlaufen, niet omdat langlaufen hem niet bevalt of dat hij het niet kan maar omdat zijn trainer Helmut Fuchs hem voor het derde jaar probeert kapot te maken en het Jannick iet meer lukt er afstand van te nemen.
School kan hij afmaken, maar of hij in de trainingsgroep kan blijven??
We zijn met een andere school bezig althans daar zijn andere mee bezig voor hem. Het zou uiteraard fantastisch zijn als dat zou lukken , er zijn maar 3 scholen in Oostenrijk. Handelsschool in Schladming, Skigymnasium Stans en de Polytechnischeschool in Eisenerz.
De school in Eisenerz is dit jaar met een groot Noords centrum gestart. Veel biatleten en langlaufers met potentieel zijn al naar daar gegaan.
We zien wel hoe het zich ontwikkeld.
Ik denk dat Jannick de goede beslissing heeft genomen want zo doorgaan was geen optie.
Gelijk erna had Jannick de 15 km skate.
Dordat hij gisteren de proloog slecht gelopen had moest hij met een flinke achterstand op Luciën starten.
De wedstrijd zag er veel beter uit bij Jannick, brak ook nog zijn stok in de wedstrijd en heeft een stuk met 1 stok gelopen.Toch liet hij zich niet kisten.
Hij werd zelfs niet ziek!!!!
Hij heeft de 15 km skate beter gelopen dan de afgelopen wedstrijden en niet ziek geworden dat is de grootste overwinning sinds tijden.Het kan naar mijn idee alleen maar beter gaan.Hij had wederom de tweede plaats na Luciën.Het bewijst dat de goede beslissing genomen is. Jannich heeft goed gegeten en ziet er ontspannender uit.
Hij is vanmiddag niets gaan doen en morgen doet hij de combi wedstrijd ook niet , ook de avond funwedstrijd doet hij niet. Hij neemt nu rust.
Geschreven door Molenaar.ruesink