Nu is het herfst

Oostenrijk, Gröbming

Vanmorgen rond een uur of 7 wakker . Ik werd vannacht wakker van het licht in het trappenhuis dus even plassen en kijken hoe laat het was. Huh 2 uur?? Maar goed er weer in gegaan en toch nog in slaap gevallen
Dus vanmorgen kwam Ingrid koffie drinken en vroeg aan haar moest Jannick er vannacht uit? Nee ik zei ze. Dus ik eh uh en dan zegt ze dat ze steeds het gevoel had ik ben wat vergeten maar toch naar bed was gegaan tot ze wakker werd en dacht o jee de schuurdeur is open. Die was ze dus dicht gaan doen.
Sabrina bleef even want Mama moest wat telefoneren dan gingen ze en om kwart over 10 was Sabrina er weer want Ingrid ging op school bij Theresa praten. Theresa is niet de enige die last van Elea heeft en er wordt hard aangewerkt om het probleem op te lossen. Verder wil de juf inderdaad de boekjes zien die Theresa leest want dat kennen ze hier niet met het AV systeem en dat met weinig ervaring toch een boekje kan worden gelezen en ik mag een keer op school komen vertellen over Sinterklaas in Nederland.
Theresa is zeer wijs voor haar leeftijd en durft voor de klas te spreken en volgens de juf in goede volzinnen met een grote woordenschat. Ze is dan klein maar de kinderen in haar klas goed vooruit.
Ik had Sabrina ondertussen al eten gegeven en nadat ze alles op had wilde ze ook nog wel een hazelnoot kwark toetje van Oma. Daarna was ze zo moe en non stop aanvallen. Dus blij dat Ingrid thuis kwam en die heeft haar in bed gelegd. Zo moet Oma dringend nog administratieve handelingen doen niet mijn favoriete bezigheid. Jan straks maar even brieven bij het gemeentehuis afgeven en naar de Post.
Het is donker en somber en het regent met een graad of 8. Gezellig een poosje gekeken naar de vogeltjes die nu weer komen eten. Ze hebben nog niet allemaal de pinakaas gevonden maar enige toch wel.
Fiep dacht he de winter is ingevallen dus die vond ik heerlijk tussen het dekbed met zijn kop eruit.
Middageten gemaakt en samen met Jan gegeten.
In de middag toch maar de administratieve handelingen gedaan en Jan alles weg gebracht.
Ondertussen kwam Sabrina weer en zo waar kon ze wat spelen maar tegen de tijd dat Ingrid terug kwam van de kinderarts was het weer non stop raak. Het klinkt misschien wel raar maar ze heeft ook problemen met de omstellung van de tijd. Haar medicijnen helpen niet meer en ook haar slaapmedicijnen niet dus was Ingrid wat anders gaan aanvragen bij de kinderarts. Maar die worden normaal niet verkocht en worden in Salzburg gemaakt. Het zijn namelijk zetpillen die alleen in het ziekenhuis gebruikt worden. Maar de arts in Leoben heeft zich hard gemaakt dat Ingrid het voor thuis ook krijgt. Anders moet je elke keer naar Leoben voor opname en dan krijgt ze hetzelfde .
Een foto maken viel niet mee want ze wil niet stil zitten. Ondanks de vele aanvallen die ze nu heeft kan ze toch weer zitten en op handen en voeten voortbewegen. Het is alleen een probleem want als ze een aanval krijgt valt ze vol voorover en ze probeert zich weer overal aan op te trekken . Ze heeft bescherm bandjes maar die doet ze steeds af. Haar langere haar valt over de grote kale plek en dus valt het niet echt op dat ze geopereerd is. Ook de kleinere plekjes zie je niet.


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.