Dinsdag 5-10-2010 Masai Mara

Kenia, Masai Mara Game Reserve

We hebben een slechts nachtrust gehad. Deze werd door de buren veroorzaakt. Zij vertrokken om 04:00 uur voor een ballonvaart. Op zich niet erg, maar de kamers zijn bijzonder gehorig. We horen letterlijk wat ze zeggen. Als de buren vertrekken sukkelen wij nog een beetje in, tot ook voor ons de wekker gaat. Na het ontbijt vetrekken we zoals afgesproken om 07:30 uur voor onze dag game-drive. Net als de vorige keer rij je hele tijden zonder iets te zien en even later weet je niet waar je kijken moet vanwege de grote hoeveelheden. Dit keer zien we niet zoveel als de vorige keer. Wel zagen we onder andere: leeuwen, leeuwinnen (met jongen) cheeta’s (2 stuks liggend onder een boom) jakhalzen, hyena’s (met en zonder jongen) oryxen en een kudde toppies. En uiteraard weer de ellenlange kuddes, zebra’s en gnoes. Ook dit keer geen oversteek door de Mara van deze dieren. Ondanks dat we dat niet gezien hebben, was het weer een geweldige dag. Als we terug rijden komt het water met bakken uit de hemel. Het is nu ook voorzichtig rijden omdat de wegen behoorlijk glibberig zijn. Omstreeks 16:00 uur zijn we weer terug.

Wederom hebben we koud water. Toch maar snel douchen en in de bar ons opwarmen met een lekker drankje. Het avondeten is niet echt geweldig. Het eten is meer lauw dan warm en het gaat allemaal erg chaotisch. De eetzaal is eigenlijk te klein voor het aantal gasten dat aanwezig is. Je kunt nauwelijks langs de tafels lopen om bij het buffet te komen. Als de manager dan ook aan ons vraagt hoe het gaat en of wij tevreden zijn, dan moeten wij haar teleurstellen. Ook melden we maar meteen over het koude water. Alles is genoteerd, nu maar afwachten.


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.