1e solo-reisverhaal!

Zuid-Afrika, kaapstad

Hallo hallo,

Omdat Liko en ik niet zoveel tijd hebben om samen reisverslagen te schrijven, en ik al meerdere verzoekjes heb gehad voor meer reisverhalen, heb ik maar besloten om een eigen reisblog bij te gaan houden. Ik ga proberen iedere dag een berichtje te plaatsen, zodat jullie kunnen zien wat ik allemaal doe hier :).

Dusss.... ik zal maar beginnen met afgelopen weekend.
Vrijdag hadden we in ons huis de afscheidsbraai van een van de huisgenootjes. De hele tent zat vol met mensen van allerlei nationaliteiten, heel erg gezellig! Iedereen genoot lekker van zijn stukje vlees en natuurlijk van zijn drankje(s).

Zaterdag ben ik met Liko en nog een huisgenootje naar het strand gegaan en we hebben de dag afgesloten met een filmpje op de bank.

Zondag had ik wederom een afscheidsfeestje. Dit keer bij Mzoli's, dat is een soort braairestaurant midden in een township.
Ik vind het iedere keer toch wel weer een shock om door of langs een township te rijden. De huizen, of hutjes beter gezegd, waarin de mensen wonen zijn ongelofelijk. Overal ligt rotzooi, lopen dieren, mensen en kinderen die bedelen. Het is echt onvoorstelbaar om te zien en te beseffen dat mensen zo moeten leven, zonder iets wat voor ons zo normaal is als bijvoorbeeld een WC.
In de avond zijn we naar een beach club geweest. Het contrast was echt enorm!! 's Middags een township waar de mensen in de rotzooi wonen, 's avonds een luxe beach club waar mensen komen laten zien hoe rijk ze wel niet zijn.
Al met al was het een hele speciale dag.

Vandaag was gewoon weer een normale dag op stage. Stage hier is niet echt fysiotherapie zoals thuis. Ik voel me soms meer een activiteiten begeleider, maar de dankbaarheid van de bewoners en stafleden is fantastisch!

Nou dat was het voor nu. Ik hoop jullie morgen weer een korte update te kunnen geven van mijn geweldige leven hier! Hahahah.

Haije en veel liefs,
Mayke

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Super om te lezen Mayke, fijn dat we het op deze manier allemaal kunnen volgen. Wat een geweldige ervaring voor je!! Blijf genieten, je zult er je hele leven met plezier op terug kijken! Jos x

Jos 2017-01-24 11:38:17
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.