In Heusden bij opa en oma NL

Nederland, Heusden

Zondag:
Oh ja, en dan wordt de klok ineens verzet. Het is dat Jip het gisteren zei anders waren we het vergeten. Dus vanmorgen half 10 nieuwe tijd pas wakker dan, haha. Vanacht hebben we kunnen genieten van een festival ergens. En doordat de wind onze kant op stond konden we mee genieten. Gijs zijn voet was in deze nacht er niet beter op geworden helaas. Lopen ging bijna niet meer. Dan merk ik dat de taakjes van Gijs er ook bijkomen, dus weet ik meteen hoe sommige dingen ook alweer moesten. Maar sommige dingen zijn dan toch echt te zwaar, dus daar moet hij dan toch echt bij helpen. Ik had een bult afwas dus die werkte ik nog even weg buiten in de zon en de kinderen vermaakte zich gelukkig prima in het speeltuintje. Eigenlijk zouden we nog op de camping douche, maar Gijs zei dat we dit maar beter bij hun thuis konden doen, dan hoefde hij niet meer teveel doen met zijn voet. Na 4 jaar toch weer jicht gekregen.
We reden nog even langs de Lidl voor wat boodschappen zodat we dat vanaf maandag niet meer hoeven wanneer we in Ospel op de camperplaats staan. En konden we de kaart nog vol maken van het laatste Lidl knuffeltje.
Na alles ingeruimd te hebben in de camper werd het half zomer buiten. Even lekker met de slippers lopen. We rijden naar de ouders van Gijs, voor Gijs met veel moeite, en planten de camper alvast op de oprit. Ze zijn nog niet thuis, maar we gaan ze verrassen met een paaslunch buiten in de zon. Dat vindt Eliza wel leuk om te doen. Na de lunch wil Fritz toch nog even in bad en ik erna in de douche. Fritz moest ineens een beetje spugen, dus maar even opletten met het eten op de verjaardag. Toen was het dus tijd om naar tante Kims verjaardag te gaan. 40 geworden! En zo fijn om samen te kunnen vieren. Ook werden er eitjes verstopt om ze te zoeken die middag ivm Pasen. Wat een heerlijke middag. Druk, maar de kinderen hebben het super fijn gehad ook. Gijs is maar even gebleven en fietsten weer terug naar het huis en de camper om uit te rusten. Want die pijnen de hele dag doet ook wat met je. We hebben het goed volgehouden tot 19uur op de verjaardag. Erna nog even met neefje Ray tv kijken bij opa en oma zodat ik de was in kon ruimen en de bedden klaar kon maken.
Dat uur klok verzetten ga ik geen rekening mee houden want moe zijn ze. En uiteindelijk duurt het ook even voordat ze in slaap vallen.

Maandag:
Genoodzaakt nog een nacht bij opa en oma in Heusden slapen omdat Gijs toch nog echt teveel last had van zijn jicht. Maar is oké. De vader van Gijs wilde ons wel naar Maasbree brengen waar we Pasen vierde bij mijn broer Tom en zijn Anne. We hebben er een heerlijke middag gehad samen. De kinderen speelde weer als vanouds. Onze Tom bracht ons weer naar huis. Maar omdat Fritz toch echt even een andere broek aan moest trekken zodat er geen smeer op de achterbank kwam. ( door het crossfietsen met Roof wat hij heerlijk vond) maar het was voor Fritz al klaar en teveel om dat kwartje te laten vallen om die broek gewoon even te wisselen. Maar hij wilde het echt niet. We hebben veel geduld, maar na huilen en schreeuwen was het voor ons ook even genoeg.
We kregen hem uiteindelijk de auto in, maar dat had voor ons gevoel wel handiger gekunt. Maar hij was gewoon hardstikke moe. Hij kroop lekker tegen me aan op de achterbank en het was ook helemaal klaar voor die dag. Zo fijn dat we thuis gebracht konden worden en we nog 1 nachtje in Heusden konden staan om in de ochtend op tijd naar Ospel naar de camperplaats te kunnen rijden.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.