Gilze NL

Nederland, Gilze

Op zondag hebben Gijs en ik onze webinar Reizen (met kinderen) weer gehouden na een langere tussenstop. Maar al die ontwikkelingen in de Free Soul Community hebben onze ledengroei goed gedaan. 44 deelnemers hadden we! Echt top! En leuk om te doen en om te zien dat er meteen interactie is tussen de deelnemers. Wat de een niet weet, weet een ander wel weer aan te vullen. Dit gaan we nu om de 6 weken aan houden en in de toekomst ook de mogelijkheid om het offline te doen, zodat mensen elkaar ook kunnen ontmoeten.
Smiddags hebben we toch nog bezoek gehad van goede vrienden Annette en Henri. We wilde elkaar nog zo graag zien voordat ze naar het warme zuiden vertrokken, dus zijn ze toch even een uurtje geweest. Zo fijn. Want we weten gewoon niet wanneer de wegen ons weer gaan kruisen.
Die middag hadden we ook ineens een lieveheersbeestje plaag buiten. Ze zaten werkelijk overal! We wilde nog even langs de Plus rijden, maar we moesten eerst nog alle lieveheersbeestjes uit de camper bivakkeren. Was niet zo handig om die deur open te laten. Haha. Bij de Plus hadden de kids ook een mazzeltje. We sparen eigenlijk niks, maar ze kregen de laatste bult spinners in de winkelwagen gegooid. De actie was net verlopen, maar ze konden ze niet kwijt. Nou, hebben we er ineens heel veel. Hebben ze weer wat te doen thuis.

Op maandag kwamen de heren hier weer samen om te vergaderen over de mooie Free Soul Community. Om weer een soepje op tafel te kunnen zetten had ik bij de boer pompoenen gehaald. Zo handig dat die hier 2 deuren verder zit. Melk uit de tap, aardappels, uien, eitjes, honing en een overload aan pompoenen. Zo heb ik er ook 2 meegenomen om met de kids voor het eerst pompoenen uit te snijden. Wij doen niks met halloween, maar die lichtgevende pompoenen kijken wel sfeervol. En het was nog leuk om te doen ook. De kinderen konden alleen nog niet al te veel doen als alleen de pitjes eruit snijden, want ze wilde perceel die ene afbeelding van internet en dat moest mama dan maar proberen voor elkaar te krijgen haha.
Dinsdag kwam Michel weer onze kant op, maar dat was om met Esther en Alex in het echt in contact te komen. Hij en Gijs kende ze alleen nog online en nu heeft Michel de mogelijkheid om offline te meeten. Hoe mooi is dat.
Op woensdag kwamen we op het idee om met de kids iets aparts te doen. Apart in de zin van uit elkaar. Eliza met Gijs met de camper een dag en nachtje weg en ik met Fritz aan huis in Gilze. Ik begreep dat Gijs met Eliza weer naar vakantiepark Dierenbos is geweest. Na een grote omweg, maar daar ga ik het niet meer over hebben, haha. De Diesel is al duur genoeg dacht ik. En Fritz wilde helemaal nergens naar toe, dus we begonnen met een fietstochtje naar de Action en de supermarkt. En na de lunch wilde hij toch wel even naar de Steengroeve spelen. Daar waaide het niet zo hard als bij ons, dus in de zon was het heerlijk buiten. En natuurlijk even binnen met de blokken bouwen. Als avondeten geprobeerd poffertjes te bakken met de stalen poffertjespan van Karin. Dat lukte best aardig. En nog wat chips en pepernoten tijdens de film. We hebben onze ongezonde vreetbuien weer gehad, haha.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.