Vrijdag: vanuit Maasbree zijn we naar mijn ouders in Asten gereden om te knuffelen en een wasje te draaien. Gijs ging nog even een boodschap doen, konden we erna blijven lunchen. Daarna mochten we dan eindelijk naar de Somerense Vennen!! Het familieweekendje!! Waar de kinderen zich al zo lang op hebben verheugd. En wij natuurlijk ook een beetje. De kinderen waren allemaal helemaal hyper. Speelden op z 'n best. Dit komt natuurlijk niet zo vaak voor en er is zoveel te doen. Na het eten zag ik Fritz toch echt wel een beetje verloren erbij lopen, dus ben ik met hem samen naar de kinderdouche gelopen. Daar hadden we de sleutel van gekregen omdat we nog 2 jonge kinderen hadden. Ik wist niet wat we konden verwachten, maar wat hebben ze dat leuk gedaan. Ik had mijn telefoon niet bij voor foto's maar we hebben volop gedanst op de muziek. Fritz onder de douche op een verhoging. Net een klein sprookjesbos. Alles op kind hoogte. Morgen maar ook even de andere daar laten douchen. Omdat het kan. Haha. Eliza ging bij oma in het huisje in de douche samen met nichtje Suze. Konden ze erna samen met Fritz in de camper gaan slapen. Eliza zei dat ze nog wat chips kreeg van oma, dus toen heb ik stiekum met Fritz in de camper wat (gezondere) chipjes samen gegeten. Wat kan hij toch heerlijk kletsen. Eenmaal in bed waren ze meteen vertrokken.
Zaterdag: een leuke van alles wat dag met de family. Het weer viel mee. Dat is altijd meegenomen. Maar de wind is nog goed koud. Dat merken we savonds in de camper ook goed. Het kacheltje op vollen toeren. Sochtends wilde Eliza en Fritz bijna niet ontbijten om naar oma te kunnen. Maar oma heeft broodjes, dat is het ook natuurlijk. Zodra het zwembad open ging om 10uur zijn we met de bups gaan zwemmen. Na een uur gaan we er weer graag uit, morgen gewoon nog een keer. Naast het zwembad is er ook een binnen speel, klim, gedeelte waar ze daarna zich nog meer moe konden maken. Na de lunch bij oma, hebben Gijs en ik om 14uur nog even een telefoongesprek gehad met een man die op marktplaats een beheerder vroeg voor groepsaccommodatie De Linderij in Linde Drenthe. Een beheerder die daar wil komen staan met Tiny house, caravan of camper om in en uit te checken, de boel in de gaten te houden en schoon te houden en betaalde klusjes uit te voeren. Dat klonk dus wel interessant. Na het gesprek blijkt dus ook dat hij duurzaam bezig is en al een bedrijf heeft lopen in Amsterdam. Dat heeft hij daar ook slim aangepakt.
www.warehousehotel.nl. Met de accommodatie in Drenthe had hij ook iets andere plannen dan hoe het de afgelopen 20 jaar is verhuurd en dat liep wel synchroon met onze visie. Meeten dus. Binnenkort een keer. Wie weet.
Paaseitjes verstoppen en zoeken in de bossen was het volgende familie uitje. Dat was natuurlijk dolle pret. Daarna spelen in de indoorspeeltuin, maar dat werd Fritz allemaal iets teveel. Ik ben met hem naar de camper gegaan waar hij met enige tegenspraak in slaap viel op de bank. Gelukkig. Anders was hij met het uit eten met z'n neus in de pannenkoek gevallen waarschijnlijk. Nu had hij praatjes, haha. Nog even bij oma de ijs opgegeten en eitjes geschilderd, maar ze moesten echt naar bed want Eliza was er klaar mee. Laat genoeg weer. Voldaan naar bed. Morgen nog een hele dag familie plezier.
Zondag: en zo zit er weer een mooi familiedagje op. Sochtends de kids met Gijs naar het huisje waar de rest zat, kon ik even in rust ontbijten haha. Veel gespeeld in de speeltuinen, tennissen, een stuk om het park heen gewandeld, weer gezwommen en savonds Chinees met pizza. Voor ieder wat wils. Iedereen ging helaas na het eten naar huis, maar nu hebben wij de luxe van 2 huisjes en een camper. Opa en oma lieten het beddengoed nog liggen. Eliza met Gijs in het huisje slapen en ik met Fritz in de camper. Wat hebben ze het toch fijn gehad met alle neefjes en nichtjes samen. Nogmaals super bedankt opa en oma voor het goed verzorgde weekend. Wanneer ze niet naar huis willen is dat een goed teken.
Geschreven door Doorgijss.reisblog