Thuiskomen bij Berkershoeve in Liessel!!

Nederland, Liessel

Op vrijdagochtend nog een tochtje met de huifkar over de camping kunnen maken, maar daarna moesten we toch echt naar opa en oma Asten omdat Gijs en ik naar de tandarts mochten. Ik nog voor de jaarlijkse schoonmaakbeurt. ;) Kunnen we met een schoon gebid richting Zweden komende week.
Smiddags nog even met Eliza en oma naar het dorp geweest, waarna we naar opa en oma Heusden zijn gereden voor onderhoud aan de camper en een heerlijke bbq. Dat is lang geleden bij opa en oma, maar het was weer gezellig en lekker. Tijdens het eten kwamen neefje Luc en nichtje Suze nog op bezoek met ome Niels en tante Kim. Altijd fijn. Hebben ze nog lekker kunnen spelen samen. Oh ja en het lekkere toetje mee kunnen eten. De komende nachten staan we waarschijnlijk in Liessel, waar we ook altijd van harte welkom zijn.
Zaterdag hebben we gebruik mogen maken van het huis van opa en oma in Heusden. Neefje Ray is fijn komen spelen, ik naar een uitvaart van mijn ome Frans en Gijs heeft smiddags nog flink wat kunnen doen aan de camper. Nadat iedereen is gebaddert, rijden we weer naar Liessel om daar in het zonnetje wat eten te koken en nog even op bezoek gegaan bij mijn peettekind Tijn om hem succes te wensen met zijn laatste loodjes komende week, om vrijdag zijn diploma in ontvangst te kunnen nemen. Ik vindt dat hij nu al trots kan zijn op zichzelf. Dat hij in deze aparte tijden zijn papiertje heeft weten te behalen. Op naar het ROC ter Aa in Helmond!!! Dat is voor mij nostalgie ;)
Zondagochtend op bezoek geweest bij onze oude overburen op Den Bleek. Daar konden de kids samen met de twins gaan zwemmen in de achtertuin. We hadden de zwemtas al bij omdat we wisten dat we smiddags met Erik en Annemarie gingen zwemmen in het Engelenmeer in Vlijmen. Terug van het zwemmen zijn de heren aan de omvormer in de camper van Erik begonnen om hem klaar te maken voor onze trip naar Zweden. Annemarie en ik begonnen aan het eten. Super fijn dat we weer mochten blijven hangen. Ook weer leuk voor de kinderen. En weer een latertje kwamen we te laat achter, hahaha. Nog een dikke knuffel en hopelijk zien we elkaar snel in Zweden.
Na een nacht met iets teveel muggen rondom de kids, zijn we sochtends de opa's en oma's gaan knuffelen voordat we richting Zweden gaan. Komt allemaal goed moeders!! We staan er niet alleen voor ;) smiddags waren we uitgenodigd bij onze goede vriend Robje voor een bbq. Op z'n Robjes. Veel zelf gemaakt en veel groenten. Zelfs zijn eerst gemaakte falaffel, hahaha. Mooi. Dank je wel Rob. Ook voor de douche en de allerlaatste was. In Nederland dan.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Hoi Doortje en Gijs. Wat een belevenis steeds. Fijn voor de opa' s en oma 's dat jullie bij elkaar zijn geweest. Een hele goede veilige reis naar Zweden. Groetjes ome Theo en tante Riky Peeters. Xx

Tante Riky 2021-07-23 21:51:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.