Dit verslag hoort niet bij een reis. Maak een reis in je reisblog om de pins van meerdere reizen met elkaar te verbinden of pas de begin-/einddatum van een bestaande reis aan. Uitgebreidere uitleg > Reis aanmaken > Mijn reizen >
Wat een regenachtige dag vandaag. Dan nemen we de kans om weer wat te rijden en tussendoor te stoppen. Mooi hoor dit gebied. En een mooie tijd ook. Met al dat groen. Nog even gestopt voor een visje in Terherne. Daarna weer door naar Grou. Grote camping, maar de kinderen zijn al blij met een kleine speeltuin. Fijn gespeeld. Morgen weer een beetje terug rijden, maar natuurlijk via een omweg, naar Snikzwaag.
Zo kom je nog eens ergens.
Steken jullie nu wat op van al die dialecten....of dragen jullie het Brabants uit?
Heel mooi weer gewenst.....dan hebben wij dat ook.......hoop ik....
Johan 2021-05-23 13:51:22
Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:
Deel dit reisverslag met vrienden:
Whatsapp
Facebook
Twitter
E-mail
Of schrijf je reisverhalen via de app
Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.
Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.