Vandaag alweer de laatste dag in Madrid. We voegt pas vanavond terug dus hebben we nog de hele dag hier in de stad.
Gisteren was het even druk in de stad. Het was natuurlijk zaterdag en iedereen ging blijkbaar ook naar buiten. Voor de laatste avond hebben we gegeten bij één van de oudste restaurants en het was een leuke ervaring met prima eten waarbij er ook nog met live muziek werden verrast.
Na het ontbijt vanochtend de koffers achtergelaten in het hotel en op ons gemak het centrum weer ingewandeld. Er stond vandaag bijna geen wind waardoor het warmer leek dan de afgelopen dagen.
Voor vanmiddag hadden we de tour naar het Koninklijk paleis geboekt. Eerst nog maar een koffie op een terrasje voor we ons bij het operagebouw gingen melden om de gids te zoeken. Snel gevonden en toen na een kwartiertje de groep compleet was liepen we naar het paleis toe. Volgens de gids het grootste in Europa, groter dan Versailles en Buckingham Palace. 3416 kamers dus je kan een paar logees hebben Veel goud en glitter natuurlijk, enorme kroonluchters en grote fresco’s op de plafonds.
Na een kleine twee uur weer buiten waar het inmiddels flink bewolkt was geworden. Terug richting het hotel eerst nog wat drinken en terwijl we onder een parasol zaten barstte het onweer los met een flinke hoosbui. Omdat de parasol lekte zijn we maar binnen gaan zitten om de bui uit te zitten.
Nu op het vliegveld waar ons toestel met is geland. Over een klein uurtje gaan we de lucht in en zit deze trip er weer op!
Geschreven door Frans-en-plonys.reisblog