Geschreven door Frans-en-plonys.reisblog
Hoi Frans en plony. Je kan merken dat jullie op de terugweg zijn want de hemel huilt hahaha. Is wel toepasselijk na zoveel kerken. Maar toch weer een mooie tocht en een mooi uitzicht bij jullie hotel. Wat minder plaatjes geschoten maar toch leuk om te zien. Eet smakelijk voor straks en tot morgen.
Heleen 2020-09-23 19:26:46
Leuk weer en wachten op volgende photos weer!
Bibi 2020-09-23 20:26:47
Viareggio....ik trouwde ooit in Perugia (1999). In Viareggio zou de huwelijksnacht zijn... We kwamen daar aan, en dachten .....vreselijk! Dit is een badplaats, geen historisch stadje... Het hotel had onze kamer al aan een ander gegeven...stonden we dan...trouwdag...laat.in de avond.. Boos!! Rijden...uitgekomen in Lucca...midden in de nacht...prachtig hotel...toch nog een fijne huwelijksnacht! Maar Viareggio? Geen idee hoe het er uit ziet, hahahah
Louise Verde 2020-09-24 00:41:41
Viareggio is een wat mondaine badplaats, maar blijft natuurlijk een badplaats. Lange boulevard met winkels en restaurants aan de zeekant, en hotels aan de andere kant. Meestal wat grote, ouderwetse stijl gebouwen. Maar heel veel hebben wij er ook niet van gezien :-)
frans-en-plonys.reisblog 2020-09-24 20:58:27