Weer thuis!

Nederland, Almere

Zoals beloofd nog een laatste update, en inderdaad, zonder foto's.
Want in de regen reden we vanochtend Zurich uit, en tot diep in Duitsland wisselden buien van diverse omvang elkaar af. Pas in de middag werd het droger en ook wat warmer.
We moesten 800 kilometer overbruggen, zeg maar 8 uur rijden. Maar met de nodige koffiestops en een lunch stop doe je daar natuurlijk iets langer over.

Het was niet de geplande reis dit jaar, maar het was een mooi alternatief. Ik hoop dat alle volgers net zo hebben genoten van deze trip als wij, en wat mij betreft, tot de volgende trip! Hij is al gepland, maar zoals veel in deze tijd, niets is zeker tot dat het zeker is.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Hoi Frans en plony, fijn dat jullie goed zijn thuis gekomen. Maar aan alles komt een eind. Ik heb erg genoten van jullie verslagen en kijk nu al naar de volgende verslagen uit. Ik hoor jullie snel weer. Veel liefs van mij

Heleen 2020-09-26 18:09:31

Fijn dat jullie weer veilig thuis zijn. Wat een mooie reis was het . En wat een prachtige foto’. We hebben er ook echt van genoten.

Chris en Corina 2020-09-26 18:48:33

Genoten van de foto's en verslagen. Italië is prachtig. Dank dat we mee mochten reizen!

Monique1968 2020-09-26 18:53:09

Heerlijk weer veilig thuis te zijn en in je eigen bed te slapen. Zo genoten van alles weer. Mooie fotos, heerlijke uitleggende beschrijving. Veel liefs en tot gauw bellen

Bibi 2020-09-26 21:11:54

Wij waren ook weer even terug, Welkom thuis!

Rob Reiss 2020-09-27 09:48:05

Dank voor de interessante verhalen, en prachtige foto's. Was weer erg leuk om mee op vakantie te zijn...

Rina 2020-09-28 00:14:05

Het is weer voorbij.... Maar wat een mooie reis hebben jullie gemaakt, ik heb genoten van de verslagen en de foto's! En natuurlijk: welkom thuis!

Elmie 2020-09-28 12:07:02
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.