Een mooie rit

Frankrijk, Saint-Pierre-le-Moûtier

Vandaag een mooie rit over binnenwegen. Het was niet druk. De zon scheen dus alles aanwezig om weer een flinke ruk te maken. 450 km zuidelijker zetten we de camper op een rustige camperplaats van Camping Car Park in Saint Pierre le Moutier. Moesten we wel nog even straatje inspecteren dat 2 meter breed zou zijn. Gelukkig meten de Fransen anders dan de Grieken en konden we deze enige toegangsweg wel nemen.
Dekentje voor de vooruit, lekkere maaltijd maken in de Omnia en verder rustige avond.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Klinkt weer als vertrouwd ,top

Lies 2022-02-19 19:31:13

Wat heerlijk dat jullie weer op pad zijn. Op weg naar beter weer. Het wordt dus weer leuk om al jullie belevenissen te lezen. Heel veel plezier en goede reis.

Anne-Mieke 2022-02-19 19:33:04

Prachtige zonsondergang!! Wat is een maaltijd maken in de Omnia? Een soort alleskunner op kookgebied???

Ellen Verschuur 2022-02-19 23:07:03

Dat is een behoorlijke afstand die jullie hebben afgelegd op binnenwegen. Heerlijk het mooie weer tegemoet. Wij zijn gisteren weer veilig thuisgekomen, ook weer fijn hier te zijn. Weer een mooie dag voor jullie en liefs Rien en Annelies

Annelies 2022-02-20 11:33:20
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.