Het Paradijs

Griekenland, Regional Unit of Magnesia

Er zijn mensen die noemen het Camping Sikia het Paradijs. Het is hier inderdaad comfortabel met genoeg ruimte om ons heen.
En ... electra om overdag en vooral 's nachts de ventilator te kunnen gebruiken. Het is warm!
Tussen twee leuke dorpjes, Kato Gatzea en Kala Nera. Gemakkelijk lopend te bereiken of met de fiets.
Maar vooral de baai waar we geweldig kunnen zwemmen en dat doen we veelvuldig.
Zoals eerder gezegd, het is een terrassencamping, dat betekent tegen de berg op gemaakt. Wij zitten op een van de bovenste terrassen. Zien tussen de bomen door de zee glinsteren en aan de andere kant de heuvels met schaarse bebouwing.
Dus om aan zee te komen of naar het restaurant te gaan moeten we naar beneden lopen.
Verder gebeurt hier niets. Ook wel eens lekker.
Gister hebben we daar wat verandering in gebracht door nog eens een scooter te huren en iets van het eiland te bekijken. Dat was weer een leuk tochtje, met even een lastig stukje "dirt road" erbij. Met dank aan Google die ons dus nog niet helemaal goed de weg kon wijzen.

Vannacht werden we voor het eerst verrast door een stevige wind, misschien wel storm te noemen. In dat geval moet je eigenlijk de luifel naar binnen halen. Maar toen de wind begon laat in de avond, zaten we beneden op het terras van het restaurant met Denen die wij op een eerdere camping ook hadden ontmoet. Eenmaal terug op onze stek waren we te laat om de luifel in te rollen. Dus Peter zette een extra lijntje.
Alles is goed blijven zitten maar onze nachtrust was aardig verstoord door de storm. En dat hoorden we ook van mede kampeerders.
En zo beleef je nog eens iets.

Inmiddels hebben we onze plannen aangepast. Het eiland Evia valt uit ons reisprogramma vanwege de bosbranden.
We horen dat er op dit moment drie reisgroepen o.a. van de ANWB en de ACSI dit weekend bij Delphi zijn. Dat wordt onze volgende stop.
Daarom blijven we nog iets langer hier staan en gaan pas dinsdag weer verder.
Dus nog even geen culturele uitjes en verhalen anders dan wat rondzwerven op het schiereiland Evia.
Wordt vervolgd.

Waar:
Camping Sikia CC 19430 Terrassencamping, zeer verzorgd. Heerlijk zwemmen. Eten in restaurant van de camping (niet gedaan) of in de 2 naast liggende plaatsjes. We gaan terug!
Vermoedelijk zal reserveren hier lukken en vraag naar een plaats met uitzicht op zee.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Wat een prachtige foto’s, vooral die van de ondergaande zon! Ziet er allemaal relaxed uit, ook uit je verhaal blijkt dat, jullie doen het rustig aan. Nou ja de stormachtige wind heeft die rust wel een beetje verstoord. Maar zolang er geen schade is, kun je er wel mee leven, toch?

Ellen Verschuur 2021-09-02 15:36:17

Lekker. En idd laat die groepen maar even gaan...... Heerlijk op een brommertje met de warme wind in je gezicht. kan mij daar iets bij voorstellen.

Jacques-en-Lies.reisverhalen 2021-09-02 20:39:17

Oh heerlijk ,die warme zon en zeker die prachtige plaatjes blij dat de luifel heel gebleven is. Wel stoer hoor die dirty roads op de scooter.leuke dorpjes.echt genieten.zijn er nog steeds bosbranden, hier horen we er niets over. Neem het er maar van liefs

Lies 2021-09-02 20:46:44

Ik zie vooruit naar je verslag van Delphi, want daar zijn we geweest in 1983. Was dit de eerste campground waar jullie electriciteit hadden? We were wondering about that. Zonder faciliteiten noemen wij hier "boondocking", we love it!, maar soms moet je wel electric, water en sewer hebben.

Maryke en Lin 2021-09-02 22:10:27

Het is echt een mooie trip die jullie maken 👍🏻. Het ziet er echt uit als het Paradijs 🥰. Veel plezier verder!

Joke en Johan 2021-09-02 22:36:34

“Woooooooooowwwww!!!” 😋😛🛏😔 ik (“dat kan ik nu al schrijven en lezen”)👌🌴🌕🥖🥨 “Met het bedje bedoel ik: mag ik nog een keertje bij jullie logeren?”

Roald 2021-09-03 20:22:23

comfortabel is het zeker. die zonsondergang wooooooooooooowww.🏍️😄🛌

mauro 2021-09-04 09:15:55

Heerlijk plekje lijkt me zo! Geen straf om tot dinsdag te zitten :) Have fun!

Kees 2021-09-05 11:09:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.