Laatste dag Donoussa en op naar Amorgos

Griekenland, Donousa Municipal Unit

Weer de koffer ingepakt en klaar voor een dagje strand om 9.30.
We gaan naar het strand in het dorp. Voor de verandering eens lekker dichtbij 😜

De temperatuur is hier lager dan in Nederland lees ik, maar met 25 graden is het hier prima vol te houden. Zo zonder parasol is dit de perfecte temperatuur om de hele dag in de zon te kunnen liggen. De wind zorgt voor de nodige verkoeling
Het lijkt wel of het zeewater ook op begint te warmen.
We hadden het drukker verwacht, want het is weekend. Het blijft echter heerlijk rustig.

We hebben belegde broodjes bij de bakker gehaald, zodat we lekker kunnen blijven luieren.
Peet haalt alleen nog frape.

We kunnen de koffers gewoon in de kamer laten staan en er zelf ook nog gebruik van maken. Dat is lekker. Peet kruipt nog ff onder de douche voor we voor de laatste keer met de express Skopelitis gaan deze vakantie. Hij durft 😂😂ik wacht wel tot we op de plek van bestemming zijn.
We gaan de kleine cycladen verlaten en laten ons afzetten op Amorgos.

Amorgos is het meest oostelijke eiland van de Cycladen en weer een stuk groter dan de eilandjes waar we nu zijn geweest. (30 x6 km ong).
Om half 6 brengt Dimitri ons naar de haven met onze koffers en om 6 uur legt de express Skopelitis voor de laatste keer aan deze reis.
Het is deze keer genieten op het zonnedek. Windstil en een zonnetje omdat we windje mee gaan. Na 1 1/2 uur leggen we aan in Egiali.
Het dorp ligt in een baai tegen de berg aangeplakt. Eerste indruk, heel leuk en weer totaal anders.
We ontmoetten op de boot de eerste Nederlanders die ook nog bij ons in het hotel zitten 😜.

We zetten de koffers op de kamer en gaan meteen een rondje langs de baai en wat eten.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Vandaag een rustige dag,hier inderdaad warm maar goed uit te houden.De foto’s zijn zoals jullie hele reis weer mooi.

Lenie 2023-06-10 21:05:06

Leuke foto's weer. En een prima overtocht. Ziet er allemaal leuk uit. Benieuwd wat er hier allemaal te zien en te beleven valt....

Karel 2023-06-10 21:41:38

Leuk nieuw dorpje weer na heerlijke stranddag. Ik dacht gisteren nog bij die foto van strand bij dorp: " ik zou gewoon hier gaan liggen"🤣🤣 ziet er allemaal weer op en top Grieks uit😍wel heel smal bedje😂🤣en heet dit nu de "grote cycladen?" Benieuwd naar het vervolg

Marianne V 2023-06-10 21:53:15

Ziet er weer leuk uit mooie foto,s geniet er vangroetjes xxx

Ja weer gelukt ma.a 2023-06-11 13:45:07

Wat hebben jullie een geweldige reis, Peet een rustig bootreisje 😂 top!! Alhoewel een verkoelend spat zeewater misschien nu wel welkom was. Die koffie” beker” GOUD!!! Die trap doet me toch aan een andere trap denken 😂😂

VanAnaargeenidee 2023-06-12 07:14:01
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.