Dag 7 Van Muiden naar Huizen 25 km

Nederland, Huizen

De B&B eigenaresse van Amuda vroeg ons gisteren hoe laat we het ontbijt wilde hebben. Wij zeiden 6 uur en zei dacht dat we een grapje maakte. Het ontbijt kon vanaf 8 uur. Ze begreep gelukkig dat het met deze warmte wel laat vertrekken werd voor ons. Wij vroegen of ze het dan niet alvast ‘s avonds in de koelkast in ons keukentje kon zetten en dat was een goed idee.

Toen ze het brachten nog even laten zien hoe onze route liep en waar we zouden slapen. De route gaat door landgoederen en heide met zeer weinig beschutting tegen de zon. We konden beter de route tot Naarden Vesting.volgen en dan rechtstreeks naar Huizen. De route is dan bijna helemaal beschut door bomen.

Aangezien we pas vanaf 17.00 uur welkom zijn bij ons Vrienden op de Fiets adres is de optie rechtstreeks een goede, want zo eindigen we bij het water en kunnen we daar zonnen en zwemmen tot het tijd is om het laatste stukje te lopen.

Dus 5 uur reveille en om 6 uur liepen we Muiden uit over de dijk. Goed opletten waar je je voeten zet, want er lopen koeien en er liggen dus volop koeienvlaaien. Ook hebben we een roadblock van koeien op het pad, maar de dames storen zich niet aan ons en blijven keurig liggen. De route is niet helemaal top aangegeven zodat we best wat tijd verliezen met op de app checken of het wel klopt.
Na bijna 2,5 uur bereiken we Naarden Vesting. Het eerste het beste bankje is voor mij. Er moet nu echt wat brandstof in. Ik had bij mijn ontbijt zitten kauwen als een bok op knikkers. Met pijn en moeite 1 boterham met hagelslag binnen. Komkommer en tomaatjes waren geen probleem.

Natuurlijk was er 300 meter verder een terras al open vanaf 9.00. Dus meteen de volgende pauze voor koffie. Nu de alternatieve route naar Huizen nog vinden. Appeltje, eitje.. om 12 uur liggen we op het strand.

Rond 3 uur eten we nog wat in de beachbar bij het strandje en dan in de hitte afzakken Huizen in. Nog een salade voor vanavond en genoeg vocht dan hoeven we de deur niet meer uit.

Ook op de Iepenlaan weer een verrassend verblijf. Een tuinhuisje met meer tuin voor ons dan we thuis hebben. Heel gezellig. Met een biertje van de gastvrouw even acclimatiseren en dan douchen, wat wassen en op de loungebank onderuit.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Wel gaaf al die leuke slaapplekken!! Lekker ff buiten relaxen met de voetjes omhoog. Volgens zeggen morgen stuk koeler👍

Marianne V 2020-06-26 19:02:07

En wachten op de bui die afkoeling komt brengen nu😇

yolanda.opreis 2020-06-26 20:41:33

Mooie wandeling weer, toppie. De ergste warmte hebben jullie gelukkig voorlopig gehad. Morgen zal het qua temperatuur een stuk aangenamer zijn. Geweldig die melkmeiden op de grasdijk, bleven ze gewoon liggen toen jullie voorbij wandelen? Strand ziet er ook lekker uit, niet zo druk. En wat een super leuk huisje met een wel heel erg gezellige tuin erbij. Lekker uitrusten en morgen met volle energie er weer tegenaan. Alhoewel een dagje rust in dat huisje lijkt me ook geen straf. Toi toi toi succes

Karel Bekker 2020-06-26 22:17:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.