Rustdag Zafra

Spanje, Zafra

Uitgeslapen tot 9 uur en toen naar buiten voor het ontbijt. We hadden het al gezien in de weersvoorspellingen en hoopte voor het beste, maar helaas laat de zon ons in de steek.
Het is zwaar bewolkt en ze voorspellen regen. Hopen dat het buitjes zijn en niet doorlopend regen. Voorlopig is het nog droog.

Verrassend genoeg kunnen we meteen een deur verder naar binnen voor het ontbijt. We moeten (9.30) wachten tot er een tafeltje vrij is. Het is afgeladen vol met Spanjaarden met een kakafonie aan geluid. Het smijten met schoteltjes en kopjes op de bar, de koffiemachine die hete stoom in de melk blaast en de ene praat nog harder dan de ander. Geweldig schouwspel.

Dan naar buiten. De temperatuur is ook meteen een stuk minder. We gaan van 24 graden terug naar 16 😢, maar met de vestjes aan goed te doen.
We maken een rondje door het oude centrum. Gisteravond hebben we gegeten op het Plaza Grande. We komen langs de parador die in een kasteel zit en lopen over Plaza Chica.
Daar ontmoeten we een bus Spaanse toeristen met gids die ( denken wij) blij zijn dat ze eindelijk hun regenjassen aan kunnen, want ze lopen allemaal gehuld in regenkleding terwijl er geen druppel valt 😂

Het is dan droog, dan druppelt het en dan regent het even door. We maken er maar het beste van. We hebben tenslotte goede regenjassen.

Om 15.00 besluiten we ons aan te passen aan de Spaanse eetgewoonten. We gaan voor een menú del día om de hoek van ons hotel. We hebben heel veel keuze mogelijkheden voor € 10 per persoon inclusief wijn.
Compleet volgevreten rollen we na het diner naar buiten. Tijd voor siësta, want er is weer een bui.

Voor de beentjes wel lekker, ze krijgen vandaag meer rust dan gepland.

We gaan duimen voor morgen, maar het ziet er niet goed uit helaas 🥲

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

wat kan het weer ineens omslaan zeg! maar lekker even zo"n rustdag

marianne V 2021-10-31 12:13:49

Jeempie wat een nattigheid.. maar wel lekker om te rusten inderdaad. een leuk stadje zo te zien. En sfeervol in de avond. Mag dan geen superweer zijn, ziet er wel heel gezellig uit allemaal.

Karel Bekker 2021-10-31 15:24:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.