Geen wekker vanmorgen. Toch 5.30 wakker, omdraaien en door slapen. Heerlijk geslapen tot half 9. Op het gemak om de hoek op het terras koffie met een tostada ham.
De water zakken legen in de rugzak. Scheelt weer 2.5 kg aan gewicht en inpakken.
Om 11 uur uitchecken en dan langzaam afzakken de stad in.
We gaan het heel rustig houden vandaag.
Zo fijn dat we de bezienswaardigheden al gezien hebben. Zo kunnen we van terras naar terras tot het tijd is om naar de luchthaven te gaan.
De Spaanse televisie (canal Sur) interviewt een dame naast ons op het terras en we zien een clubje vrienden die een vrijgezelle feestje gaan vieren.
Onderweg van terras naar terras nog even een laatste stempel wezen halen in hotel Simon waar we vorige keer sliepen. De cirkel is rond.
Dan staan we ineens bij het Plaza de Toros.
We besluiten tot een bezoek alhoewel we geen fan zijn van deze barbaarse afslachtingen. We kunnen zo wel even ontsnappen aan de hitte 😜en weer wat tijd doden.
Rond half 3 hebben we er genoeg van. De temperatuur is opgelopen tot 39 graden en zal nog verder stijgen. We besluiten alvast naar het vliegveld te gaan.
Op het busstation Plaza de Armas op zoek voor een loket om kaartjes te kopen. Niet te vinden!
Dan maar op zoek naar de bus, maar ook die vinden we niet.
Dan zien we hem aankomen…
We lopen er zo snel mogelijk heen met die rugzakken op.
Blijkt dat je gewoon een kaartje kan kopen in de bus. Op de heenweg mocht je er niet in zonder een kaartje te hebben gekocht in de automaat.
Maar goed we zijn onderweg. Door de drukte in de stad doen we er een uur over in plaats van 35 minuten. Gelukkig zijn wij nooit van het allerlaatste moment vertrekken 😇
Op de luchthaven alle tijd om te eten voor we Peet zijn rugzak inchecken.
Met een uurtje vertraging zitten we in de lucht en landen we uiteindelijk een half uurtje later dan gepland.
Helaas was de bagage afhandeling een drama. Veel vluchten tegelijkertijd rond half 1 vannacht. En weinig personeel. We hebben een uur staan wachten voor de eerste bagage op de band lag. Het kon uiteindelijk nog erger. Een vlucht uit Valencia stond ook al een uur te wachten en daarvan werd omgeroepen dat het nog minstens 30 minuten zou duren…
Maar goed 2.45 waren we thuis. Lekker weer in ons eigen bed slapen.
Geschreven door Yolanda.opreis