Gister avond nog heerlijk in de tuin gezeten tot ik rond een uur of 8 wel klaar was met zitten op een plastic tuinstoeltje. Dus lekker naar boven en languit op bed. Helaas heeft deze mevrouw geen internet dus geen tv kijken op mijn mobiel.
Rond 9 uur, ik lig al half te dutten, wordt er op mijn deur geklopt en krijg ik nog een bak thee met 2 chocolade koekjes geserveerd. Ik denk dat ik rond 10 uur in slaap ben gevallen en tegen 7 uur werd ik wakker. Goede nacht geweest. Buitenlucht doet me altijd goed.
Vanmorgen om 8 uur stond het ontbijt klaar. De fietster eet gezellig met me mee. Er staat weer genoeg voor een heel weeshuis. Zo gezellig eten en babbelen maakt wel dat de tijd vliegt. Om half 10 zeg ik gedag en ga op pad. Eerst nog even wat te eten scoren voor onderweg bij de Coop en dan de route weer opzoeken.
De eerste etappe loopt nog door en langs landerijen. Veel verschillende gewassen en veel ruimte om me heen. Heerlijk! Bij het oversteken stuit ik nog op een bord met de legende van Annigii. Leuk leedvermaak, je krijgt het er gratis bij 😂
De kilometers lopen lekker weg en voor ik het weet zit de eerste etappe (10 km) er al op.nu zou het fijn zijn als er ergens een mooi bankje zou zijn.
Ik word op mijn wenken bediend. Een mini camping waar je zelf een koffie en thee kunt zetten en de bijdrage kan gewoon in de pot. Nog een leuke bijkomstigheid is het toilet. Die komt ook goed van pas 😇
Dan door met het 2e gedeelte van vandaag. Op naar het Dwingelerveld. Ik denk dat het een groot heide gebied is, maar het blijkt omzoomd door bos. Wat een aangename verrassing is. De zon brandt vandaag weer behoorlijk. Uiteindelijk weinig heide gezien, want de route ging er een beetje omheen. Zou morgen goed moeten komen.
Als de route van vandaag klaar is moet ik nog 4 km naar mijn slaapplaats. Via de Topo app een route gemaakt. Die loodst me mooi door het bos naar Lhee. Dat is een echt mooi buurtschap met hele mooie huizen.
Ik word hartelijk ontvangen door Colette. Krijg een rondleiding en een drankje in de tuin. Er komen straks nog 2 fietsers. Ze hebben zelf straks een bbq bij de buren. Kan jij ze naar hun kamer wijzen als ze aankomen. Hier staat de drank en je kunt ook koffie zetten. Doe maar of je thuis bent. Ze maakt nog een tosti met soep voor me, want op een broodje kun je toch niet leven? ( dichtstbijzijnde restaurant zit op 2,5 km lopen) dat vond ik net te ver na 25 km 😇
De andere gasten komen en ik leid ze rond. Lachwekkende situatie en we kletsen gezellig in de tuin tot onze gastvrouw en gastheer er na de bbq ook bij komen. Het is een heerlijke zomeravond. Loop ik weer achter met mijn verslag. Dus nu nog ff snel voor ik ga proberen te slapen..
Geschreven door Yolanda.opreis