Geschreven door Op-fietse
Wat een mooie foto's en ja Cadzand mijn jeugdsentiment en voor onze kinderen ook feest ! Jaren hebben we er gestaan , eerst bij een boer die later totaal verdwenen was en de boerderij een bouwval , weet je nog . Daarna op een boerencamping . Haaien tanden zoeken . De kinderen vonden het top . Sluis zijn we ook vaak geweest , lekker ijs aldaar . Leuke herinneringen . Mooie zonsondergang . En nu eten ik hoop dat je nog iets kunt vinden , je hebt al aardig wat gefietst . Veel plezier geniet , voor straks slaap lekker xxxxx
caroline 2021-08-05 21:26:41
Zo te lezen heb je ook een stuk(je) van het parkoers van de Kustmarathon gereden; maar dan de andere kant op.
Harold 2021-08-05 21:45:53
Leuk je belevenissen te lezen. Geschiedenis, cultuur, natuur/omgeving. Zoals dat Wilhelmina in Aardenburg weer op Nederlandse bodem landde na de 2e wereldoorlog!. Great!
Ellen 2021-08-05 22:33:40
Weer mooie plaatjes! Hartstikke leuk om de verslagen te volgen. Haha, het standbeeld van Michaëli Adrianlfilio Rvitero, voor een meeuw nog steeds de beste plek om te sch***en.
Liesbeth 2021-08-06 09:14:58
Er was geen verf en toen hebben ze met meel de grens met België aangegeven.
Jos 2021-08-06 22:26:51