Terug naar de kust

Spanje, Mazarrón

Na twee nachten en twee wandelingen bij het Santuario de Santa Eulalia bij Alhama de Murcia vertrekken we vanochtend richting Bolneuvo aan de kust, waar we een mooie P4N weten aan een baaitje waar we een paar weken terug al gefietst hebben, de Sierra de las Moreras.

We weten ook dat er maar hooguit 4 plekjes zijn waarvan er twee al bezet blijken te zijn door personenauto's. Verder staan er twee campers met Britten waarvan we met één in gesprek raken. Het zijn van het type joviale Engelsen die makkelijk benaderbaar zijn.

Als hij aangeeft dat ze snel al weer terug moeten naar het noorden en wij ons bijna standaard meeleven uitspreken voor het feit dat zij door de Brexit maar 3 maanden uit de UK mogen zijn, zegt hij monter dat dat niet erg is, omdat ze toch maar 5 weken vakantie hebben. Oeps, onze fout: niet iedereen is met pensioen. Alhoewel zijn vrouw onmiddellijk breed glimlacht dat ze daar geen enkel bezwaar tegen zou hebben.

Na de lunch zijn er voldoende auto's vertrokken zodat we de derde camper op rij met de neus aan de klif aan zee zijn. Prachtige plek aan het begin van een wandel/fietspad door het natuurgebied ten zuiden van Bolnuevo.

We stappen op de fiets voor het natuurpad langs de kust, maar niet voor lang. Na 10 minuten passeren we het eerste Playa Naturista en dat kunnen wij met 18 graden in de volle zon natuurlijk niet weerstaan.

Als beide Britten bij terugkomst vertrokken blijken hebben wij de plek voor ons alleen. Verderop staat alleen nog een Belg die trots meldt dat hij al 3 jaar niet meer op campings heeft gestaan. Zijn vrouw noemt hij "de directeur". Hoeveel nachten ze de afgelopen 3 jaar met de camper op stap zijn geweest, vermeldt hij overigens niet.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Geniet van jullie mooie plekje aan zee envan het fietsen. Slaap lekker straks.🚴🏻‍♂️🚴🏻‍♂️❤️

Mam 2025-01-23 19:33:28

Jullie weten de unieke plekjes wel te vinden

Jan Joost Sonneveld 2025-01-23 22:17:50

Reacties van Yvonne, Dunc, Annelies, Ceciel zijn per ongeluk gewist.

BartKhorsandoppad 2025-01-28 19:00:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.