Kaart is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer later opnieuw.

Parijs halfweg en door naar huis

Zomer 2020 Frankrijk 09 jul 2020 - 09 aug 2020

vrijdag 07 augustus 2020, Saint Cheron, Frankrijk

We rijden noordwaarts tot net onder Parijs. Op deze camping is veel schaduw, een groot zwembad en een sauna. Hier kunnen we de zwarte zaterdag wel uitzitten.

Met dit hete weer (37 graden) is een sauna heerlijk. Als je er uit komt is alles heerlijk fris.

Ik dacht dat vrouwen konden kletsen, maar in deze sauna zijn er een paar mannen die zelfs niet naar elkaar luisteren maar wel enorm kunnen ouwe nelen. We bedenken hoe we dit aan kunnen pakken.
Ik vertel in mijn beste Frans dat ze hun klep moeten houden. Ze kijken verbaasd en zijn meteen stil, maar waarschijnlijk van verbazing want van mijn goede Frans zal dat niet komen.

Denk je alles gehad te hebben,
zitten sommige mensen gewoon op een theedoek. Dat past toch niet? 🤔

Vanuit onze camper hebben we uitzicht op een aangelegd strand. Het lijkt wel alsof we in de tropen zijn. 🏝

Ook hier mag er weer niet gefotografeerd worden, dus gebruik je fantasie.

Zondagochtend vroeg vertrekken we naar huis (7 uur am!!!).
Einde vakantie, maar gelukkig met een voorspoedige en goed verlopen reis .

Helaas zijn we een paar ongenode gasten tegengekomen in de laatste dagen, die behoorlijk op kakkerlakken leken.
Dus thuisgekomen hebben we de camper wel even grondig binnenste buiten gekeerd.

Nawoord (haha)

Ik dank mijn lezerspubliek voor hun geduld en enthousiasme.
Dank aan alle leuke reacties. Het heeft mij geholpen om toch regelmatig mijn verhaal te schrijven.
Soms was er weinig te vertellen, omdat we gewoon luie donders zijn af en toe. Het leek wel vakantie.

De laatste verslagen hebben even op zich laten wachten, want mijn beltegoed was op. We zijn nu net weer thuis gekomen en met wifi gaat het weer stukken beter.

We hebben in dit deel van Frankrijk, wat we eigenlijk niet kenden, echt prachtige dingen gezien, vooral ook de westkust was zeer de moeite waard. Het was een soms actieve vakantie maar vooral een uiterst relaxte. Zeker ook door te kamperen met het comfort van een camper. Het gemak waarmee je verder kunt trekken, leidt er ook toe dat je snel kunt besluiten ook na een kort ritje alweer op een mooi plekje te blijven staan.
En dat vinden wij allebei heerlijk. Voor ons geen lange autoritten meer en voortjakkeren langs drukke wegen. Als we geen zin meer hebben, dan stoppen we gewoon.

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Ik weet niet wat je tegen die mannen gezegd heb, maar het is wel aangekomen ....Jammer dat jullie weer thuis zijn. Mooie verhalen en prachtige foto's. Wij zijn ook benieuwd naar dit gebied geworden.

Ceciel 09 aug 2020

Zit het er alweer op? Nee toch. Zo lekker meegenieten met jullie capriolen (een Fransman met z’n bips op een theedoek???). Nou, rustig thuiskomen dan maar. In ons koude kikkerlandje zitten we tenslotte ook in een officiële hittegolf🥵. Dikke knuf!

René & Suus 09 aug 2020

Dank mensen. Ik snap alleen niet dat jullie het bericht al hebben gehad en (heel leuk) al hebben gereageerd, terwijl er nog belangrijke info bij is gekomen.

BartKhorsandoppad 09 aug 2020

Fijn om jullie belevenissen mee te mogen maken, we hebben genoten van zowel tekst als beeld. Tot gauw in levende lijve.

Jan Joost Sonneveld 09 aug 2020

Was me een waar genoegen jullie reis te volgen. Voor herhaling vatbaar. Bedankt

Yvonne 09 aug 2020

We hebben genoten van jullie reís períkelen en mooie foto,s

Mam 09 aug 2020

Plaats een reactie

 

Zomer 2020 Frankrijk
Aantal reisverslagen:18
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:231
Laatste verslag:07 aug 2020
Reisduur:31 dagen
Reisperiode:van 09 jul 2020 t/m 09 aug 2020
Bestel een album van deze reis

De reisverhalen van BartKhorsandoppad volgen

Ontvang een email zodra BartKhorsandoppad een nieuw reisverslag schrijft.