Moeder- en vaderland

Egeïsche Zee

Moeten we het nog hebben over het voetbal van gisteravond? Na een minuut of 20 was de fut er wel uit bij onze jongens ("slappe hap" zou een populaire Nederlandse politicus gezegd kunnen hebben), dus na de eerste helft hielden wij het voor gezien. Niet gehinderd door ook maar enige kennis van voetbal adviseerden we R. Koeman door het scherm heen onze raad (ga eens voetballen) voor de tweede helft en gingen slapen. En zie het hielp, ze wonnen toch nog met dank aan onze landgenoten uit Turkije. De reactie in de krant van de vicevoorzitter van een moskee in Amsterdam Sadi Koçak willen we jullie niet onthouden:
"Mijn moederland heeft verloren,
maar mijn vaderland heeft
gewonnen!". Klasse! Kan ons parlement na het beschamende debat van deze week nog een puntje aan zuigen.

Vandaag dompelen we ons onder in het drukke strandleven op de camping zelf. Lekker op een stoeltje in de schaduw beetje lezen, rondkijken, zwemmen, rondkijken, eten en rondkijken. En een felicitatie-videootje opnemen in de golven voor Gijs, onze kleinzoon, die zijn A-diploma heeft gehaald. Kan hij mooi mee in zee gaan.

Morgen gaan we verder, we hebben alle gerechten in het restaurant hier inmiddels gehad (nou ja, bij wijze van spreken dan). We gaan naar het noorden naar de drie benen oostwaarts onder Thessaloniki, na eerder de drie vingers van de Peloponessos te hebben bezocht. Wat een land!

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Ja ze hebben gewonnen.we hebben de hele wedstrijd gezien,werd toch nog wel spannend.wij zijn ook geen voetbal fannaten.vanmorgen waren Inge,Jan,Yvonne en Peter hier.altijd gezellig.morgen gaat het gips er af.❤️🍷

Mam 2024-07-07 15:52:50

Dat is een prachtige uitspraak, van de imam! We horen op het nieuws over rellen. Daar wordt de mens toch altijd erg mismoedig van. Jullie verlaten het vakantieplekje voor de lange vingers. Bon voyage! (en gefeliciteerd met Gijs 🏊‍♀️)

René & Suus 2024-07-07 16:13:06

Ik kk nooit naar voetbal maar gisteren avond op de camping in zuid frankrijk wel hahaha

Mouna 2024-07-07 16:50:08

Wat een geweldige mooie uitspraak van de Imam.Voetbal is ook niet mijn ding.Maar hoop dat de winst voor de meest sportieve is

Rob Breteler 2024-07-07 17:50:28
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.