De Dordogne

Frankrijk, Naussannes

Zondag 26 juli

Zondag rijden we via gewone wegen naar een camping in de Dordogne.
Het rijdt dit keer aardig door.

We komen door de mooie stad Bergerac. Normaal gaan we in de zomer niet alle grote steden bekijken, die we tegenkomen. Maar nu is het al vier uur en we kunnen de bus makkelijk parkeren. Dus toch maar even de stad bekijken en dat is zeker de moeite waard.

Op naar camping le Couderc (NFN). Wat een drukte. Nederlandse eigenaren en veel vaste (NL) gasten. Opvallend veel jonge gezinnen met kinderen. Er wordt dan ook veel georganiseerd. Of we daar op zitten te wachten?? Maar er is wel een verfrissend zwembad en dat is geen overbodige luxe in dit klimaat. En het ziet er ook nog goed uit.
We vinden een mooi plekje bij de bloemenweide.

Maandag 27 juli

Het is hier een stuk warmer dan aan de kust. Vandaag maar eens een rustdag. Haha, dat hadden we nog niet gehad. Lekker langzaam opstarten.
Helaas is hier een heel slechte verbinding met het internet.
We kunnen zelfs de krant niet lezen. Vandaar dat pindat ook lang op zich laat wachten.

Dan maar in de middag naar het zwembad. Ze hebben ook een sauna, een hammam en een jacuzzi. Heerlijk.

Dinsdag 28 juli

Vandaag een wandeling gemaakt van ca17 km richting Beaumont, wat we van afstand zien. Te veel om daar ook nog naar toe te gaan.
Wandelen hier is echt wel heel erg heet. Hoedje tegen zonnesteken vergeten. Gelukkig is het een groot deel van de wandeling redelijk bewolkt en is het hier licht glooiend.

Terug op de camping tijd voor een duik in het zwembad en een saunagang.
En dan een biertje bij de happy hour.

De vooruitzichten zijn dat het 40 graden wordt. Maar effe niet wandelen dan.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Lekker krokant met 40 graden 😉

Jan Joost Sonneveld 2020-07-28 18:41:11

Leuk weer iets te lezen.het wordt smoorheet bij jullie, Maar ik bergrijp dat het het goed toeven is daar op De camping.geniet er van en doe rustig aan.😍❤️

Mam 2020-07-29 10:08:26

Nou bij die hitte maar even geen sauna, maar een lekkere duik in het zwembad of in de river!? Zitten jullie bij de river de Dordogne en bij Salat? Veel plezier!

Tineke 2020-07-29 23:34:33

Mooie omgeving. Weer heel anders dan de kust. Lekker genieten samen, 👋

Yvonne 2020-08-02 10:10:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.