De cp in het parkje was vannacht rustig. Wilma heeft nog wat pratende mensen gehoord en sliep verder met oordopjes.
Bij het opstaan was er zon en veel wind. De koppen stonden op het meer van Ionina.
We begonnen aan een lange rit door de bergen via Metsovo.
De TomTom gaf een route aan van 184 km.
Google Maps gaf een route van 125 km aan.
We hebben goed gekeken en volgden op het juiste moment Google Maps. Vlak daarna kwam de aap uit de mouw, we konden niet verder door een hekwerk op de weg. Je kon eromheen op eigen risico! Hebben we toch maar niet gedaan. Na wat zoeken vonden we een alternatieve route van 148 km, dus maar een omweg door de bergen van 23 km.
We hebben veel momenten gehad dat we de tolweg zagen die veel door tunnels in de bergen ging.
De tweede helft was de weg slechter(nog goed te rijden, hoor), met veel zonken en slecht bijgewerkte stukken. We waren blij dat we niet aan de bergkant reden, want daar lagen regelmatig kleine en grote stenen op de weg en daar wil je niet op, over of tegenaan rijden!
In Kalampaka, bij de Meteorakloosters, hebben we uitgebreid boodschappen gedaan bij de Lidl.
Hierna was het maar en klein stukje rijden naar een open terrein bij een voormalig waterpark. We staan ver genoeg van de E92 om daar last van te hebben.
Parkeerplaats bij voormalig waterpark.
Sitecode: P4N: #78502. Gratis, geen voorzieningen.
Dagafstand: 148 km.
Totale reisafstand: 3995 km.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis