Kaart is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer later opnieuw.

Dag 10. Een vlotte rit langs Madrid.

Camperreis voorjaar 2024, Frankrijk, Spanje 12 mrt 2024 - 04 jun 2024

donderdag 21 maart 2024, Lagartera, Spanje

Gisteren begon het vanaf 19.00 uur af en toe te regenen. Dat was wel fijn, want zo hield het stuiven van het zand op. De harde wind hield ook op en toen we naar bed gingen begon het hard te regenen. Toch makkelijk ingeslapen en na een rustige nacht was het 's morgens weer droog.

Na de voorruit schoongemaakt te hebben (veel insecten lijken) waren we om kwart over negen al op pad. 15 km over een goede 80 km-weg en we zaten op de autosnelweg die ons vlot langs de oost/zuidoostkant van Madrid leidde. Halverwege de rit een koffiestop en iets over een stonden we op de camperplaats in Lagartera. Hier is plaats voor drie campers, een half uur na onze aankomst kwam er al een Franse camper naast ons staan.

Om 3 uur zou de plaatselijke wasserij open zijn, maar helaas het was een wasserij voor bedrijven. Morgen elders de was doen.
Ik ben verdergelopen naar de Calvario buiten Lagartera. Onderweg kwam ik alleenstaande kruisen tegen en een paar Spaanse vrouwen, die meteen wilden weten waarom vandaan kwam,hoe ik hier gekomen was en hoe ik wist van die Calvario(Calvarieberg). Het blijkt een openlucht-kruisweg te zijn met op het hoogste punt drie kruizen. Alvast iets om in de Heilige Week stemming te komen.
Bijna in de camper keek ik in mijn Geocaching app en zag dat bij die drie kruizen een geocache lag! Toch maar niet weer de bult opgelopen.

Het is goed te zien dat het hier warmer is, veel bomen zijn al groener en overal veldbloemen.
Er is een gemeentelijk museum waar ze de traditionele klederdracht van deze streek late zien, daar zij we wegens tijdgebrek niet in geweest.

Area de Auto caravans Lagartera.
Sitecode: 5336. Gratis. Gratis "servicestation" aanwezig.
Dagafstand: 295 km.
Totale reisafstand: 2132 km.

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Die bloemen zijn prachtig!

Meia 21 mrt 2024

Hoe kun je nou tijdgebrek hebben, jullie hebben heel lang vakantie!

Corry vdWind 21 mrt 2024

Wat een prachtige natuur, ook prachtig de drie kruizen, wel toepasselijk het is bijna Pasen dat jullie die nu tegenkomen heel bijzonder.

Els 22 mrt 2024

Pluk de dag, geen tijdsplanning... Zoveel moois te zien.

Linda 26 mrt 2024

Plaats een reactie

 

Camperreis voorjaar 2024, Frankrijk, Spanje
Aantal reisverslagen:85
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:1421
Laatste verslag:04 jun 2024
Reisduur:84 dagen
Reisperiode:van 12 mrt 2024 t/m 04 jun 2024
Bestel een album van deze reis

De reisverhalen van De.Vlietjes.op.reis volgen

Ontvang een email zodra De.Vlietjes.op.reis een nieuw reisverslag schrijft.