Om acht uur uit bed. Het zonnetje scheen weer, maar aanvankelijk een stevige wind. De eigenaars van de camperplaats hebben een beschut zitje gemaakt om uit de wind en in de zon te kunnen zitten.
Voor het ontbijt had Wilma de derde was al in de wasmachine gedaan. Na de lunch was de was al weer droog en iets over enen zaten we op de fiets naar Aspe. De heenweg was bijna een grote afdaling. We zijn bij het toeristenbureau geweest en een dame van het bureau heeft een foto van ons met de fietsen gemaakt voor hun Facebookpagina.
Op de Plaza Mayor hebben we de fietsen gestald om de plaatselijke kerk te bekijken, maar helaas dicht. We hebben een beetje rondgelopen om weer eens een ijsje eten. Niet gevonden, dus de fietsen gepakt en een stuk door een soort droge rivierbedding/waterafvoer(rambla) gefietst en de route terug naar de camper gevonden. De terugweg was een aardige inspanning, wind tegen en bijna alleen maar bergop. Wilma heeft al weer een flinke inspanning geleverd, goed gedaan!
Bij de camper lekker buiten gezeten en wat gelezen.
Terwijl Mike na het eten dit verslag zat te schrijven, kwamen Joep en Ankie langs en vroegen of wij de grotwoning op hun terrein wilden zien. Samen met de buren hebben we de grotwoning(altijd koel) kunnen bewonderen en de put die vroeger gebruikt werd als wasplaats.
Zo hebben we gezellig een tijdje met elkaar staan te praten en ervaringen uitgewisseld.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis