Reisdag 31. Naar de zee.

Spanje, Calarreona

Vanmorgen, maandagochtend, was het al wat drukker met verkeer. De Spaanse buurman had een sleuteltje van de beheerder gekregen om te servicen. Daar heeft Mike ook maar even gebruik van gemaakt.
Als je Lorca zuidwaarts uitrijdt, krijg je een grote vlakte met daar achter laaggebergte. De weg voerde ons door dit gebergte langs veel van die plastic kassen. Geen gezicht, maar het levert i.p.v 2 soms wel 5 oogsten op.
We staan nu op een grote camperplaats net buiten Aguilas bij een pompstation. Er zijn wel 50 ruime plaatsen en de helft er van heeft een stroomaansluiting(moet je wel voor betalen). Men is bezig met uitbreiding van het terrein(30 plaatsen?). Er zijn douches(moet je wel betalen), toiletten, wasmachines en drogers, afwasgelegenheid en de nodige servicemogelijkheden(toilet,water). Je kunt er ook LPG tanken en de Duitse overbuurman liet zelfs 2 gasflessen vullen, wat eigenlijk niet mag.
's Middags lekker in het zonnetje een boekje gelezen en de oogjes dicht gehad, gevolgd door een wandeling naar het strand. In de namiddag kregen we wat meer bewolking en wind. Morgen schijnt het erg mooi weer te worden, dus dan zitten we vast op het strand.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.