Bij dit weer wordt het 's nachts al wat frisser. Drie ochtenden opgestaan met 11 graden. 's Avonds koelt het al snel af en is het al gauw donker. Maar ja, we zitten al in oktober.
Vandaag een route met hindernissen gehad, maar wel de hele dag zon!😎🌞🙂
We reden met behulp van de TomTom Nantes uit. We werden dwars door de stad geleid en kwamen uit bij een brug met hoogtebeperking (2,20 m), na 40 minuten reden we eindelijk Nantes uit. 🙁We hadden beter bij de eerste rotonde bij de camperplaats terug kunnen rijden naar de afslag Nantes-Noord om daar op de rondweg te komen, maar weet alles eens van tevoren!
Onderweg een wegomlegging, dus weer goed opletten. Toen ik ons einddoel in Google Maps intikte, zag ik dat we in een file van 19 minuten terecht zouden komen. Even later liep die op naar 25 minuten, dus weer een andere route. Eenmaal op het eiland werden we nog een keer geconfronteerd met een afgesloten weg, dus weer omrijden!🙁
Bij aankomst op de redelijk volle camperplaats konden we nog even buiten in het zonnetje zitten.🌞😀 De camperplaats is al een stuk verbeterd sinds wij er jaren geleden geweest zijn en wordt nog verder uitgebreid.
Aire de Camping-Car Le Moulin.
Sitecode: 4148. €14,82 per dag, inclusief stroom, service, douches, toiletten. Wasmachine aanwezig.
Dagafstand: 272 km.
Totale reisafstand: 1713 km.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis