Dag 5. Bijna in Bretagne.

Frankrijk, Viages

Vlak voor het slapen gaan, stopte het met regenen. Vannacht geen regen gehad.
De kerkklok begon om zes uur al met slaan, de hanen in de buurt werden daardoor ook wakker. Toch hebben we verder geslapen tot kwart voor acht.
Toen we weg reden begon het te regenen. Gedurende twee uur bleef het rustig regenen. We konden goed doorrijden, want we flink wat lange rechte stukken zonder al te veel rotondes.

Kort nadat ik de drone bij de camperplaats de lucht in gestuurd had, begon het een beetje te regenen, maar na tien minuten was dat ook over.
Vandaag aangename temperaturen en komende nacht ook.

Parking Viages.
Sitecode: 3503. P4N: #555. Gratis. Voorzieningen: toiletten, servicestation, picknickbankjes en een jeu des boulesbaan.
Dagafstand: 257 km
Totale reisafstand: 853 km.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.