Toen we vannacht even wakker waren voor een sanitair gebeuren, kwamen we op een goed idee. (Tussen haakjes: Het was vannacht trouwens best rustig, gezien het aantal campers): als we vroeg wakker worden, gaan we niet eerst ontbijten, maar gaan we eerst gebruik maken van het sanistation.
Er stonden zoveel campers op en naast het terrein, dat het bij het sanistation wel eens druk kon worden!
Dat lukte en om 8 uur reden we al weg. We vergaten echter dat we nog hadden willen tanken. De brandstofmeter ging al naar het rood.
In een app gezocht naar tankstations, we waren in de middle of nowhere! Tankstation gevonden. Er ging 73,6 liter diesel in voor €1,82.9/l. Totaal bedrag: €134,63! Kregen we toch een korting van €0,25/l. Scheelde €18,40! Waarom we die korting kregen, weten we niet, maar wel fijn zo'n meevaller(tegemoetkoming van de regering?!).
Over de rit van deze dag. Het eerste stuk reden we over een smalle, kronkelende weg door alleen maar olijfgaarden. Overal waar je keek olijfbomen, zelfs tot hoog op de hellingen van het laaggebergte. Richting Guadix(met zijn grotwoningen!) werd het landschap een lappendeken van verschillende gewassen, weilanden en kale akkers. Voor ons doemden de besneeuwde hellingen van de Sierra Nevada op. De lappendeken verdween en maakte plaats voor amandelboompjes die lichtgroen bladeren hebben en in de percelen verder uit elkaar staan. Kilometers achter elkaar, alleen maar amandelboompjes.
Je moet er niet aan denken wat er gebeurt als in zulke monoculturen een ziekte uitbreekt!
Na de lunch heb ik met veel moeite het reisverslag van gisteren kunnen versturen. Gisterenavond had ik problemen om de foto's van mijn camera in mijn tablet te krijgen. Mijn tablet viel een paar keer uit, dus telkens opnieuw opstarten. En ik had 190 foto's gemaakt. De slechte foto's eruit gehaald. Sommige foto's bijgesneden en daarna moet je kiezen welke in het verslag komen. Teveel werk om voor bedtijd af te krijgen.
Om half vier stonden we op de cp bij de Ikea, die natuurlijk dicht was op Goede Vrijdag. Plaats genoeg.
We hadden gisteren het plan opgevat om 's avonds nog naar het Semana Santa-gebeuren van Murcia te gaan, maar Wilma heeft gisteren te veel gestaan en heeft wat last van haar rug.
We hebben toch maar de stoelen buiten gezet en zitten nu lekker in het zonnetje.
Ik heb een stoel kunnen repareren met mijn handige gereedschapskoffertje. Wat is zo'n koffertje handig!
Daarna in de schaduw het meeste van dit verslag in Pindat gezet. Warmste dag tot nu toe, 25 graden.
Service Ikea.
Sitecode: 61190.
Dagafstand: 345 km.
Totale Knausafstand: 1079 km.
Totale reisafstand: 3649 km.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis