We stonden vannacht op een rustig plaatsje en werden wakker met een beetje mist en een blauwe lucht erboven.
Het werd een zonnige, niet te warme dag.😎
Op de rondweg bij Bordeaux dreigde het verkeer vast te lopen. Er stond een gestrand busje op de meest linkse baan van drie banen. Daarna konden we goed doorrijden. Aan de overkant was het een stuk drukker met de ene vrachtwagen na de andere.
Tegen enen stonden we op een grote parkeerplaats (aire) voor de lunch en het was precies op tijd om de rijtoer op Prinsjesdag van Paleis Noordeinde naar de Koninklijke Schouwburg te zien en om het voorlezen van de Troonrede te volgen.
Om half drie stond de camper op zijn plek met pootjes en luifel uitgedraaid. Even later hing de handwas al aan de luifel. Daarna waren we welkom bij onze vrienden voor een frisje en een drankje. 's Avonds hebben we lekker met z'n vieren gegeten.😋 Wat een verwennerij.
Camping les Cigales.
Sitecode: geen. € 18,00 voor 2 nachten zonder stroom.
Dagafstand: 200 km.
Totale reisafstand: 1880 km.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis