Dag 34. Zondagsrust en gepland doel niet bereikt.

Frankrijk, Léré

De camperplaats was lekker rustig, dus hebben we vanmorgen uitgeslapen tot half negen. Na het ontbijt hebben we het rondje om de plas gelopen in drie kwartier. Bij terugkomst zagen we op een informatiebord dat er nog twee grotere rondes te lopen waren.
Het restaurant was inmiddels opengegaan en daar hebben we een Euro-relaismuntje gekocht om onze watertank bij te vullen. Ons muntje(jeton) dat wij al jaren in de camper bewaarden, bleek niet te passen. We kregen er een passende voor.

Natuurlijk moesten we eerst een stukje over een D-weg, maar dat reed tamelijk vlot en vervolgens kwamen we op de A20 (l'Occitane) en dat reed lekker door. We kwamen bij Chateauroux op reserve te rijden, dus wilden we even tanken, mooi niet. Door stakingen zijn veel tankstations zonder brandstof komen te zitten. Na drie vergeefse pogingen om aan diesel te komen, heb ik mijn 5l jerrycannetje geleegd en gingen we op zoek naar een tankstation dat wel diesel had.
In een flits zag ik op een gegeven moment het logo van een Total Energy-pomp en gelukkig konden we daar wel tanken. We zijn een stukje doorgereden tot het lunchtijd was. Bij een groot, gesloten, winkelcentrum (alleen McDonald's was open) stonden een paar vrachtwagens en campers op de grote parkeerplaats, dus ook plek voor ons. We stopten vlakbij twee wasmachines en een droger. Tijdens de lunch hebben we daar de was gedraaid en gedroogd!

Verder rijdend zagen we dat de laatste geplande 100 km nog lang gingen duren en we wilden op tijd wat (zondags)rust. Wilma heeft een camperplaats opgezocht die er voor zorgde dat we om kwart voor vier stil stonden i.p.v. om vijf uur.
Oh ja, we hebben ook nog een stukje langzamer moeten rijden omdat we in een wielerwedstrijd te recht kwamen, gelukkig mochten we van de motards op een recht stuk weg het peloton en de twee koplopers in halen.

Aire de Camping-Cars le Port.
Sitecode: 29864. Gratis. Servicestation aanwezig.
Dagafstand: 163 km.
Totale reisafstand: 4378 km.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Mooie plek aan het water.

Meia 2023-04-16 21:23:21

Jullie zijn weer een stukje verder richting Nederland. Gijn trouwens dat de camper zijn dorst nog heeft kunnen lessen.

Camperikelen 2023-04-16 22:58:31
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.