Het was een prima camping. We hadden er langer kunnen blijven, maar de was was gedaan en het pad 1,8 km omhoog naar de oude stad was wegens werkzaamheden gesloten en het kortere en dus steilere pad was niet ideaal voor Wilma.
Daarom zijn we naar een grote parkeerplaats(P2) gereden, waar je mag overnachten en waar je op 400 m van de oude stad bent.
Om half elf zaten we al in het zonnetje koffie te drinken in dit fraaie stadje.
Inclusief koffie en lunchpauze zijn we 5 uur in Rothenburgcentrum geweest. Er waren wel toeristen, maar gelukkig niet teveel.
Er waren veel leuke winkeltjes waaronder een grote kerstwinkel, zelfs met een museum(Käthe Wohlfahrt's Duitse kerstmuseum), waar we niet in geweest zijn.
Over Rothenburg: het wordt ook wel het "Rode fort aan de Tauber" genoemd. De middeleeuwse stad is ommuurd door dikke muren met 42 torens. Gedurende 1000 jaren heeft het stadje koningen, keizers, pelgrims en nu toeristen ontvangen.
Bij de bakkers vind je allerlei lekkers, waaronder de Schneebälle, ronde luchtige ballen sommige bedekt met suiker, met kaneel met chocolade of met kokos.
Bij terugkomst hebben we de stoelen buiten gezet om in het zonnetje een boek te lezen.
Natuurlijk heb ik heel veel foto's gemaakt, maar ik doe mijn best voor een leuke selectie.
P2
Sitecode: 432. Euro 12,00 per dag. Servicestation aanwezig. Er zijn een paar plaatsen met elektriciteit.
Dagafstand: 4 km.
Totale reisafstand: 1450 km.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis