De plaats waar we overnachtten, was heerlijk rustig.
We hadden al extra een fleecedeken bovenop onze dekbed gelegd en dat was geen slecht idee, want het werd steeds kouder in de camper. Uiteindelijk hebben ook de kachel aangezet, onze hoofden werden toch wel koud.
Vanmorgen zat het ijs op de ramen. We stonden wat hoger dan zeeniveau, de lucht was helder en het was windstil.
Na het ontbijt hebben we een stukje gewandeld met een zonnetje en de temperatuur steeg al snel. Aan de andere kant van de weg die het meer doorsneed, was een park van Center Parcs. Het leek een beetje op een scandinavisch dorp.
Op weg naar het zuiden wilden we de Francilienne volgen. We hebben een bord met die naam gezien en daarna niet meer. We hebben een afslag daarna, denken wij, gemist en we zijn verder richting Parijs gereden en hebben de tweede ring aan de oostkant van Parijs genomen(A86), die natuurlijk een stuk drukker was.
Bij Orleans misleidde de TomTom ons en we werden oostwaarts gestuurd. Redelijk op tijd de route aangepast en daarna ging het vlotjes verder.
Zo binnendoor rijdend zie je veel meer van Frankrijk dan als je over de tolwegen rijdt. Afwisselende landschappen en af en toe een fraai kasteel. We zijn er niet voor gestopt omdat we, tegen onze gewoonte in, nu een beetje doorrijden om op tijd in Valencia te zijn voor de Heilige Week.
We staan nu op een heel ruime gratis camperplek niet ver van het centrum van Bourges. Er is een sanistation dus we kunnen morgen water en toilet lozen.
Het weer is prima geweest. Licht bewolkt, af en toe een zonnetje. We konden in onze blouses buiten lopen.
De gereden route van vandaag: Neuville sur Ailette, Soissond, langs de oostkant van Parijs, Etampes, Orleans, Vierzon, Bourges.
Gereden afstand: 400 km.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis