Een heuglijke dag

Spanje, Archena

Vanmorgen is Mike op de fiets (lekker klimmen) op zoek gegaan naar een electronicazaak om een kleine glaszekering van 6A te kopen. Hij bofte, want ze hadden ze ook nog.
Vandaag is het onze trouwdag, al 46 jaar in de echt verbonden en we kunnen het nog steeds met elkaar uithouden!♥♥
Daarom hebben we er een verwendag van gemaakt. Gisteren hebben we al wat geboekt bij de thermen van Archena.
We waren er rond een uur of elf. We begonnen met wat zwemmen (binnen en buiten) en met boeken luisteren/lezen in onze badkleding in het zonnetje. Niet vergeten mee te nemen: een zwembrilletje, een badmuts(€3,00) en een hangslotje(€3,50) voor je kluisje.
Om half twee zaten we, weer aangekleed, in het restaurant. Daar hebben we ons een lekker menu voor laten schotelen. De fles wijn inbegrepen. Omdat Wilma geen alcohol drinkt, heeft Mike de nog halfvolle fles meegenomen en in het kluisje gezet.
Om vier uur zijn we naar een apart gedeelte gegaan met sauna's, met een soort Turks bad, met relaxbanken met infrarood, met een warme ligmuur en met een bad met erg zout water waar je lekker in kunt drijven. Er was ook een bad waarin zeker honderd citroenen indreven.
We hadden een full body massage geboekt om zes uur. Gedurende de behandeling stroomt er bijna de hele tijd wel ergens een zachte straal water op je lijf terwijl je gemasseerd wordt met speciale klei(met olie?). Die massage was heerlijk. We hebben tot slot onze haren gewassen en na onze badjassen ingeleverd te hebben, is Mike alleen naar de camper gegaan want Wilma kreeg om zeven uur nog een speciale gezichtsbehandeling die wel even duurde, want om half negen was ze pas terug bij de camper.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Mike en Wilma van harte gefeliciteerd met jullie 46 jarig huwelijk. Jullie hebben er een hele leuke dag van gemaakt zo te lezen . Groetjes

Nelly 2019-04-25 21:49:59

Gefeliciteerd, jullie hebben de dag leuk ingevuld. Over 4 jaar groot feest!! Ik geniet weer van jullie verhalen en foto's. Tiny.

Tiny. 2019-04-25 21:57:36

Van harte gefeliciteerd met jullie 46 jarig huwelijk, goud komt al in zicht! Groetjes .

Jan en Maria 2019-04-25 23:29:03

Gefeliciteerd. Wij staan na Águilas voor de 2e keer in Santa Pola. Veel plezier nog.

Helen en Gerard. 2019-04-26 10:15:10

Proficiat samen en nog altijd zo fris en fruitig op de foto!

Jacques 2019-04-26 10:43:55

Nog van harte proficiat met jullie 46 jarige huwelijk op naar de 50. Mooie dag geweest en kannie wachtuh op het vervolg van de reis én foto's. Groet, wij2kus

Gerda de Vet 2019-04-27 09:22:22

Aha. gefeliciteerd met jullie huwelijksdag! Fijn om dan samen te genieten en bewust te zijn waar deze jaren zo goed voor zijn geweest. Heerlijk. Liefs

Inge 2019-04-30 12:05:42

Proficiat met deze dag en houd het vooral nog een hele poos (gezond) uit samen! Mooi om deze feestdag zo door te brengen.

Ton 2019-05-01 20:54:41
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.