Vanmorgen verlieten we dit mooie plekje met de zeer vriendelijke beheerder. Bij aankomst kregen we trouwens een mooie foto van de camperplaats en een kalender.
De rit naar Tropea volgde de kustlijn. Zo reden we op zeeniveau en even later zagen we de blauwgroene zee weer ver onder ons.
Het eerste gedeelte reden we van het ene plaatsje naar het andere, dus, meestal 50 km/h, daarna hebben we een flink stuk autosnelweg gehad.
Iets over tweeën stonden we op de cp in Tropea.
Tropea is best toeristisch. Dat komt vooral door de perfecte ligging van deze stad. Tropea ligt namelijk op een rots aan zee, tussen de kliffen. Het uitzicht vanaf de kliffen is prachtig en het zeewater is helder en blauw. Het barst er van de winkeltjes, ijstenten en restaurants(veel nog gesloten).
We hebben eerst wat rondgelopen om daarna op een terras neer te strijken. Daar hebben we onze eerste pizza van deze reis gegeten.
Als digestief heb ik een plaatselijk, een beetje bitter likeurtje geprobeerd(Liquore Vecchio Amaro del Capo).
Tegenover het restaurant was een ijssalon die uienijs verkocht. Dat moesten we natuurlijk proeven. De rode ui van deze streek schijnt heel speciaal te zijn. Het was een lekker ijsje.
Da Ciccio Parking Camper.
Sitecode:CC: 28736, P4N: #21333.
€ 23,00, Alle voorzieningen inclusief stroom.
Dagafstand: 166 km.
Totale reisafstand: 2559 km.
Geschreven door De.Vlietjes.op.reis